Pracuj zespołowo ze Stormboard

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

Stormboard – to aplikacja, która pomaga zespołom pracującym zdalnie udostępniać notatki i tablice. Jest to łatwa w użyciu platforma online do spotkań i współpracy, która pomaga generować, organizować i ustalać priorytety pomysłów, a następnie tworzyć plan, aby wprowadzić je w czyn.

Jakie ma funkcje?

Ta aplikacja jest bardzo łatwa w używaniu. Tablica jest prosta, interaktywna i elastyczna – nauka zajmuje 1 minutę i 5 minut na przyzwyczajenie. Na samej tablicy można zobaczyć różne szablony niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, dostępny jest szablon zwiększający produktywność. Ta aplikacja pozwala stworzyć natychmiastowe spotkania i ma też wbudowane procesy biznesowe. Nie trzeba martwic się o to, że jakaś informacja może być opuszczona, ponieważ w samej aplikacji można robić notatki, dodawać zdjęcia, dokumenty, które będą widoczne dla całej grupy.

Stormboard w edukacji

Stormboard może posłużyć jak dobra aplikacja dla pracy w grupie. Ponieważ w jednym miejscu można zebrać dużo osób i udostępnić potrzebną zawartość dla wspólnej pracy. Ta aplikacja świetnie posłuży dla edukacji w pracy zespołowej i znacznie ułatwi życie korzystającym.

Plany cenowe

Stormboard jest bezpłatną aplikacją, ale też ma płatne wersje, które mają więcej możliwości. Bezpłatna wersja Personal zawiera w sobie podstawowe funkcje takie jak 5 użytkowników na czacie, Microsoft Office 365 (tylko wyświetlanie), Dysk Google (tylko wyświetlanie), podstawowe raportowanie + eksport, gotowe szablony, ma integracje ze Slackiem, Teams, Flow i nie tylko.

Płatna wersja Business zawiera w sobie: 10 uczestników na czacie, można mieć wielu administratorów, Microsoft Office 365 (współredagowanie na żywo), Dysk Google (współredagowanie na żywo), zaawansowane raportowanie + eksport, gotowe szablony, możliwość dostosowania wszystkich szablonów, import danych, ma integracje ze Slackiem, Teams, Flow i nie tylko. Koszt za wersje Business wynosi 10 dolarów za miesiąc z jednego użytkownika.

Wersja płatna Enterprise zawiera w sobie bardziej profesjonalne funkcje stworzone dla firm, dużych spotkań. Ma takie same funkcje jak wersja Business, tylko ma dodatkowe funkcje takie jak: wsparcie priorytetowe VIP, fakturowanie faktur, umowa dotycząca niestandardowych warunków świadczenia usług, recenzje bezpieczeństwa + dostęp do raportu SOC 2, dedykowana opcja dla jednego właściciela, markowe szablony i raportowanie, dostęp do indywidualnych wersie demonstracyjne + szkolenia, nieograniczona liczba uczestników, w przypadku niektórych funkcji obowiązują opłaty instalacyjne / konfiguracyjne. Koszt za wersje Enterprise wynosi 16.67 dolarów za miesiąc za jednego uczestnika.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

Stormboard jest aplikacją dość łatwą i zrozumiałą dla każdego użytkownika. Ma dużo funkcji, które zabezpiecza komfortowe korzystanie z tej aplikacji. Na pewno będziesz miał przyjemność w korzystaniu z Stormboard. Ta aplikacja jest stworzona dla pracy zespołowej i spotkań.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments