Twórz wydarzenia i spotkania online ze Sli.do

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Sli.do – to aplikacja, która świetnie sprawdza się podczas stworzenia wydarzeń, na których gromadzi się duża liczba osób: konferencje, wykłady, szkolenia, kursy mistrzowskie, rada pedagogiczna czy wydarzenia online.

 

Jakie ma funkcje?

 

Sli.do koncentruje się na tworzeniu spotkań w jednym miejscu i w bardzo łatwy sposób, umożliwiając organizatorom tworzenie wydarzeń w mniej niż minutę, a uczestnicy mogą dołączyć z dowolnego urządzenia za pomocą jednego prostego kodu. W aplikacji można spotkać się z takimi funkcjami jak: Integracja z twitterem, ankiety wielokrotnego wyboru, udostępnianie poczty e-mail / mediów społecznościowych, możliwość wstawienia wideo na żywo, wyniki w czasie rzeczywistym, możliwość podsumowania rezultatów, możliwość zarządzaniem wieloma pomieszczeniami, możliwość tworzenia ankiet. Te wszystkie funkcje umożliwiają  odbywanie się spotkań i  wydarzeń na jednej platformie w ciekawy sposób.

 

Sli.do w edukacji

 

Sli.do w edukacji może posłużyć jak dla spotkań nauczycielskich tak i dla spotkań z uczniami. Można też łatwo stworzyć wydarzenie, seminarium, warsztaty lub ciekawy wykład dla większej liczby osób.

 

Plany cenowe

 

Aplikacja Sli.do jest aplikacją bezpłatną, ale też ma płatne wersje. Wersja Basic jest wersją bezpłatną i zawiera w sobie takie podstawowe funkcje jak: możliwość uczestnictwa do 100 uczestników na spotkaniu, nieograniczone pytania i odpowiedzi od odbiorców, 5 ankiet na spotkanie.

Wersja Engage jest wersją płatną, która zawiera w sobie takie funkcje jak: do 200 uczestników na spotkaniu, nieograniczone ankiety i quizy, ma podstawowe opcje prywatności, możliwość eksportu danych. Wersja Engage kosztuje 10 euro za miesiąc.

Wersja płatna Professional zawiera w sobie takie funkcje jak: uwzględniono 2 użytkowników, do 1000 uczestników na spotkaniu, moderacja pytań, zaawansowane opcje prywatności, współpraca zespołowa. Wersja Professional kosztuje 50 euro za miesiąc.

Wersja płatna Enterprise zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość zarządzania kontem przez 3 użytkowników, do 5000 uczestników na spotkaniu, profesjonalny onboarding, logowanie jednokrotne dla użytkowników i uczestników, obsługa administracyjna użytkowników.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Sli.do jest aplikacją łatwą w użytkowaniu i bardzo funkcjonalną. Dzięki tej aplikacji można stworzyć spotkania, warsztaty i seminarium dla dużej ilości osób. Można też na tych spotkaniach tworzyć ankiety, quizy.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments