Projektuj ciekawe prezentacje ze Slid.es

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Slid.es – to aplikacja online do tworzenia i prezentowania prezentacji. Utworzone pliki można wyeksportować do znaczników HTML i osadzić w dowolnej witrynie. Projekty można udostępniać w sieciach społecznościowych i wysyłać w trybie pełnoekranowym pocztą elektroniczną. Dozwolone jest udostępnianie slajdów i nadawanie prezentacji w czasie rzeczywistym. Darmowa wersja nie obejmuje użycia edytora CSS i czcionek.

 

Jakie ma w sobie funkcje?

 

Podczas tworzenia slajdów możesz wybrać 12 różnych czcionek i skorzystać z biblioteki obrazów, w której znajdują się wszystkie pobrane obrazy. Można je sortować według tagów. Aby przesłać dodatkowe pliki multimedialne, możesz użyć albumów na Facebooku, Instagramie, Flickr, wynikach wyszukiwania Google lub przesłać je z własnego komputera. Twórcy udostępnili opcję szybkiego ładowania klipów na: YouTube i SoundCloud oraz wybór plików audio według kategorii tematycznych. Dodatkowo usługa posiada funkcję tworzenia notatek dla prezentera. Po zarejestrowaniu się w płatnej subskrypcji gotową prezentację można wyeksportować do formatu PDF, ZIP lub zsynchronizować z Dropbox lub Sync. Portal Prezentacje współpracuje z Google Analytics.

 

Slides w edukacji

 

Aplikacja jest przeznaczona dla specjalistów z dowolnej dziedziny: nauczycieli, menadżerów, konsultantów, marketerów do prezentowania produktów czy tworzenia raportów, prezentacji. Szczególnie Slid.es będzie przydatny w edukacji. Uczniowie i studenci mogą używać programu do dodawania slajdów w interesujący sposób do streszczeń, prac zaliczeniowych i prac dyplomowych.

 

Plany cenowe

 

Aplikacja Slid.es jest aplikacją bezpłatną, ale też zawiera w sobie i płatne wersje.

Wersja płatna Lite jest podstawowa, która zawiera w sobie takie funkcje jak: nieograniczone prywatne pokłady, brak reklam, 1 GB miejsca na dane, 1 współpracownik na tablicę, możliwość prezentowania offline, możliwość eksportu do PDF. Koszt za wersje Lite wynosi 5 dolarów miesięcznie.

Wersja płatna Pro zawiera w sobie takie funkcje jak: nieograniczone prywatne tablice, brak reklam, nieograniczone miejsce na dane, 3 współpracowników na tablicę, możliwość prezentowania offline, możliwość eksportu do PDF, możliwość przesyłania filmu, udostepnianie prac i oznaczanie ich jako prywatne, synchronizacja z Dropbox. Koszt za wersje Pro wynosi 10 dolarów miesięcznie.

Wersja płatna Team zawiera w sobie takie funkcje jak: obejmuje wszystko co i w wersji Pro dla 2 użytkowników, możesz dodać więcej użytkowników w dowolnym momencie za 10 dolarów / miesięcznie, masz nieograniczone miejsce na dane, nieograniczoną liczbę współpracowników na tablicy, możliwość do edytowania motywów, dostęp do biblioteki współdzielonych mediów, możliwość udostępnione szablonów slajdów, wsparcie priorytetowe. Koszt za wersje Team wynosi 20 dolarów miesięcznie.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Slid.es jest to najłatwiejszy sposób na tworzenie i udostępnianie pięknych prezentacji. Edytor slajdów jest dostępny bezpośrednio w twojej przeglądarce. Cała Twoja praca jest bezpiecznie przechowywana na naszych serwerach, dostępnych gdziekolwiek jesteś. Prezentacje można wyświetlać w dowolnej nowoczesnej przeglądarce, w tym na telefonie komórkowym. Slid.es jest bardzo wygodny i funkcjonalny. .

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments