Twórz grafiki z aplikacją Snappa

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Snappa – to jest serwis do szybkiego tworzenia grafik, dodawania do niej tekstu i efektów. Pomaga przyspieszyć pracę, umożliwiając wybór szablonów dla mediów społecznościowych o odpowiednich rozmiarach dla blogów, okładek książek. Możesz też stworzyć własną grafikę o dowolnym rozmiarze z dodaniem własnych zdjęć, tworzeniem naklejek i szablonów.

 

Jakie ma funkcje?

 

W aplikacji można zmienić obraz tła, tekst i dostosować kolory. Możesz także dostosować czcionkę, dodać obrazy, logo i zmienić kolejność warstw. Obsługiwanie aplikacji jest bardzo proste poprzez metodę przeciągnij i upuść, dzięki czemu można łatwo zmienić szczegóły prac graficznych w ciągu kilku minut.Tę aplikację można najbardziej polubić  za poręczne narzędzia do projektowania. Znajduje się w niej setki dostępnych szablonów, które są w bezpłatnej wersji. Możesz przesłać wszystkie swoje zdjęcia i grafiki do programu i zachować nienaruszony własny znak firmowy. Najważniejszą funkcją, którą ma w sobie ta aplikacja jest dopasowanie rozmiaru grafik do twoich potrzeb. Nie trzeba zupełnie się martwić o to, że grafika, którą ty stworzysz nie będzie pasowała rozmiarem do mediów społecznościowych, lub do stronny Internetowej. Snappa zadba o to, żeby grafika była dobrego rozmiaru i nie wyglądała nanieprawidłowo przyciętą.

 

Plany cenowe

 

Bezpłatna wersja ma w sobie wszystkie narzędzia podstawowe dla stworzenia grafik. Oczywiście nie ma aż tak dużego wyboru, jak ma wersja płatna, ale z pewnością pozwoli na zaprojektowanie podstawowych grafik. Więcej efektów, filtrów, naklejek, szablonów i możliwość tworzenia wielu formatów grafik można mieć w wersji płatnej. Wersja Pro będzie kosztowała 10 dolarów miesięcznie przy opłacie za rok całego programu. Wersja płatnaprzeznaczona jest do tworzenia regularnie dużej ilości projektów. Jest też wersja płatna dla zespołów,  z niej może korzystać do 5 użytkowników. Funkcje pozostają takie same jak w wersji Pro, ale jest możliwość kupna aplikacji dla większej ilości osób. Wersja Team będzie kosztowała 20 dolarów miesięcznie przy zakupie pakietu na rok. Na stronie Snappa jest dostępny okres próbny, który daje możliwość wypróbować wszystkie możliwości wersji płatnej.

 

Snappa w edukacji

 

Aplikacje Snappa można wykorzystać na każdym przedmiocie. Ponieważ pomaga ona uczyć się w ciekawy i kreatywny sposób. Z aplikacji mogą korzystać za równo nauczyciele jak i uczniowie. Nauczyciel może zaprezentować uczniom swój przedmiot w ciekawy sposób dzięki grafikom stworzonych w Snappa. Również uczniowie mogą zaprezentować swój projekt w ciekawy sposób.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Snappa jest świetną aplikacją co do tworzenia grafik. Można szybko i jakościowo stworzyć grafiki. Aplikacja jest przydatna dla tych, którzy w krótkim czasie muszą stworzyć ładną grafikę na przykład do projektu, strony www czy prezentacji. Przez swoją prostotę ta aplikacja jest popularna wśród użytkowników. Warto z niej skorzystać!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments