Współpracuj zespołowo na białej tablicy Limnu

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Jeśli szukasz praktycznej tablicy, Limnu to świetna opcja. Tą aplikację można używać z komputera lub telefonu z przeglądarki, nie trzeba niczego pobierać. Narzędzia do pracy są udostępniane wszystkim uczestnikom, administrator może udostępniać je wszystkim osobom. Limnu przypomina zwykłą białą tablicę. Menu jest przejrzyste, a poruszanie się po aplikacji jest proste i szybkie.

 

Jakie ma funkcje?

 

Tablica posiada gumkę do usuwania zbędnych elementów, możliwość wybrania żądanego elementu i pokazania go każdemu, przyciski do poruszania się po tablicy. Dowolne elementy można łączyć, wybierać i przenosić w inne miejsce, jeśli znajdują się w niewygodnym miejscu.

 

Limnu w edukacji

 

Na tej platformie nauczyciel może nie tylko pracować ze studentami, ale także komunikować się równolegle na czacie – tekstem, obrazem lub wideo. Dodatkowo ta aplikacja posiada rozszerzony zestaw narzędzi. Aplikacja jest łatwa w użyciu i powinna spodobać się tym, którzy znają Paint, ponieważ ma ona wiele wspólnego w interfejsie i funkcjach. Dostępna jest wersja płatna, ale wersja bezpłatna wystarcza na potrzeby pedagogiczne.

 

Plany cenowe

 

Limnu jest aplikacją bezpłatną, ale też posiada płatne wersje. Wersja bezpłatna ma w sobie podstawowe funkcje takie jak dostęp do tablic przez 14 dni, nieograniczona liczba współpracowników, tablice do rysowania we współpracy lub w pojedyncze, ograniczone kontrole administracyjne i zabezpieczenia. Dlatego też wersja bezpłatna jest bardziej dla osób lub zespołów, które chcą wypróbować Limnu.

Wersja płatna Pro została stworzona dla osób pracujących z klientami. Posiada w sobie takie funkcje jak nieograniczone tablice, nieograniczoną liczbę współpracowników, ma opcje tablic prywatnych i współpracujących, nieograniczony czas prowadzenia wideokonferencji. Koszt wersji Pro wynosi 5 dolarów za miesiąc.

Wersja Team została stworzona do wspólnej burzy mózgów dla wszystkich członków twojego zespołu. Posiada takie funkcje jak: nieograniczone tablice, nieograniczoną liczbę współpracowników, tablice zespołowe lub prywatne, kontrola bezpieczeństwa zespołu. Wersja Team kosztuje 8 dolarów miesięcznie.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Aplikacja Limnu pozwala tworzyć tablice dla twojego zespołu. Można razem rysować lub omawiać jakiś projekt . Moto Limnu to: “Udostępniaj, współpracuj i przeprowadzaj burze mózgów ze zdalnym zespołem, jak nigdy dotąd”. Aplikacja Limnu sprawi, że praca zespołowa będzie przyjemna i łatwa.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments