przez kingamzyk

Moją misją jest uświadamianie skuteczności stosowania innowacyjnych metod i nowoczesnych technologii w edukacji, dzięki którym nauka staje się szybsza, przyjemniejsza i skuteczniejsza. Projekt Uczę medialnie powstał w 2017 roku z myślą o nauczycielach, którzy chcą uczyć zdalnie i medialnie, chcą wykorzystywać nowoczesne technologie,  ale nie wiedzą od czego zacząć. Celem projektu jest dostarczanie nauczycielom, szkoleniowcom i edukatorom, autorskich publikacji z zakresu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w nauczaniu, projektowanie kursów online z praktycznego wykorzystania konkretnych aplikacji, organizacja szkoleń TiK, publikacje z serii Uczę medialnie na temat przydatnego oprogramowania do nauki zdalnej.

Kinga Szczęśliwa

Autorka projektu Uczę medialnie

POMAGAM:

Nauczycielom, Lektorom,

którzy poszukują nowoczesnych metod, aplikacji, narzędzi i programów, aby ciekawiej  prezentować wiedzę.

Korepetytorom,

którzy potrzebują nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.

Edukatorom

którzy chcą zacząć uczyć zdalnie, ale nie wiedzą od czego zacząć i jakie narzędzia wybrać, aby skutecznie realizować cele edukacyjne.

Co chcesz osiągnąć:

O projekcie Uczę medialnie

Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy o nowoczesnych technologiach w edukacji, udostępnianie opracowań narzędzi oraz przedstawienie szeregu korzyści z ich wykorzystania na zajęciach zdalnych.  Publikowane przeze mnie opracowania pomogą Ci szybciej, łatwiej i skuteczniej przekazywać wiedzę za pomocą komputera, internetu. Aktualne opracowania znajdziesz w Bibliotece Cyfrowych Narzędzi Dydaktycznych, w zakładce Narzędzia. Uzupełnieniem opracowań są webinaria z Klubu Uczę medialnie, gdzie przedstawiam konkretne propozycje wykorzystania narzędzi z danej kategorii do osiągnięcia konkretnych celów edukacyjnych. Szkolenia praktyczne z wykorzystania TiK w edukacji są dostępne w Akademii Edukacji Zdalnej.

Biblioteka cyfrowych narzędzi dydaktycznych

Biblioteka Cyfrowych Narzędzi Dydaktycznych to zbiór opracowań dotyczących narzędzi TiK dla nauczycieli do nauczania zdalnego. 

klub uczę medialnie

Oferta Klubu Uczę medialnie obejmuje szkolenia online na żywo z zakresu wykorzystania TiK w edukacji.

Akademia Edukacji Zdalnej

Akademia Edukacji Zdalnej powstała z myślą o nauczycielach, edukatorach, szkoleniowcach, trenerach, twórcach edukacyjnych. 

Celem Akademii jest usystematyzowanie wiedzy o edukacji zdalnej. Znajdziesz w niej praktyczne kursy online, dzięki którym z powodzeniem zaczniesz uczyć zdalnie.