Twórz materiały wizualne z VideoPad

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja VideoPad ?

.

VideoPad to aplikacja do edycji wideo i projektów.Aplikacja dostępna do systemów operacyjnych Windows,Mac Os,Android i IOS.VideoPad jest podstawowym edytorem do tworzenia i montażu.Jest on łatwy w obsłudze.Program przeznaczony do wszystkich branż,w tym do edukacji,biznesu i celów własnych.Spróbować i korzystać z programu można darmowo,aplikacja jest bezpłatna.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja VideoPad?

.

Pobrać program można na oficjalnej stronie twórców NFC Software.

Do swojego projektu można dodać zdjęcia lub wideo pobrane z własnego urządzenia. Materiały audiowizualne można również pobrać z komputera oraz nagrać narrację za pomocą mikrofonu w programie. Dodatkowo możesz skorzystać z oprogramowania MixPad,dzięki któremu można stworzyć swoją ścieżki.

Jak i w każdym programie montażowym w VideoPad można obcinać, dodawać, przedłużać i generalnie zmieniać dodane multimedia i materiały. W aplikacji jest spora biblioteka efektów wizualnych, audiowizualnych i tekstowych. Można nawet stworzyć swój własny szablon efektu wizualnego i korzystać się z niego w innych pracach. Są też efekty do przejść. Tekst w VideoPad można łatwo dodać i redagować go. Można dodać napisy do swojego projektu i animacje tekstowe za pomocą szablonu. W programie jest możliwość projektowania wideo 360 stopni oraz edycja filmów 2D i 3D. W VideoPad można stworzyć wideo GiF. Są jeszcze funkcje doboru koloru,obsługi wtyczek i stabilizacja obrazu. Przejścia można wybrać w programie i ustalić czas ich trwania. Eksportować wideo można w formacie AVI,WMV,Full HD,2k,4K. Udostępnić projekt można na YouTube, Flickr, Facebook i w ogóle w sieć internetu. Wideo można nagrać na DVD,przesłać plik na One Drive,Google Drive i Dropbox oraz zapisać na PSP, Iphone, smartfon i iPad.

.

Plany cenowe

.

Aplikacja dostępna do pobierania na wiele  systemów operacyjnych .Online VideoPad nie jest dostępny.

Korzystać z programu najwygodniej będzie przez laptop lub komputer stacjonarny.

Oprócz bezpłatnej wersji VideoPad jest jeszcze taryfa VideoPad Masters Edition,która jest bardziej rozszerzona i doskonała w odróżnieniu od bezpłatnego programu. W takiej wersji można wykorzystywać dużą liczbę wtyczek, są dostępne najlepsze formaty do eksportu,na przykład 4k,są też 10 filtrów do obrazów oraz innych funkcji. Z ceną tego planu można zapoznać się konsultując z oddziałem sprzedaży VideoPad .

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

VideoPad to podstawa dla osób, które dopiero zaczynają swoją działalność w montażu i edycji oraz dla profesjonalistów. Aplikacja może rozwijać umiejętności edytowania i pomagać w tworzeniu perfekcyjnych materiałów w sposób prosty. VideoPad ma bardzo prosty interfejs i to oszczędza czas opanowania nowego programu.

VideoPad to jakościowa i podstawowa aplikacji do różnych materiałów wizualnych!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments