Twórz filmy i kolaże ze zdjęć z Kizoa

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Kizoa to  serwis online do tworzenia, edycji filmów i pokazów slajdów. Edytor umożliwia przesyłanie filmów i zdjęć, układanie interwałów w czasie, dodawanie przejść między nimi, muzyki, tekstu i efektów wideo.

 

Jakie ma funkcje?

 

Aplikacja Kizoa jest pozycjonowana nie tylko jako edytor wideo, ale także jako schowek w chmurze dla zdjęć i plików wideo. Osobno warto podkreślić możliwość pobierania, przechowywania i pracy z plikami RAW do zdjęć. Możesz tworzyć i nazywać albumy, ustawiać tagi dla łatwego wyszukiwania. Dostępna jest również funkcja przesyłania zdjęć bezpośrednio z Facebooka. Filmy można „składać” z przesłanych zdjęć i filmów. Istnieje możliwość wybrania odpowiedniego formatu. Są też bardzo proste elementy edycyjne: możesz zmienić kolejność fragmentów, edytować długość. Istnieje możliwość wyboru rodzaju przejścia między fragmentami spośród kilkudziesięciu dostępnych bezpłatnie. Szybkość przejścia jest również konfigurowalna. Edytor ma wbudowanych kilkadziesiąt prostych efektów wideo. Zasadniczo są to animowane obrazy (bańki mydlane, serca, fajerwerki), które nakładają się na materiały początkowe. Do zdjęć przygotowano inny edytor. Możesz dodać ramkę, zastosować tekst i filtr, przyciąć lub zmienić kolor, a także funkcje rysowania. Możesz zmienić tło zdjęć i tworzyć kolaże, publikując zdjęcia samodzielnie lub korzystając z szablonów.

 

Kizoa w edukacji

 

Kizoa to aplikacja przeznaczona do tworzenia i montowania wideo oraz obrobienia zdjęć. Ta plikacja będzie świetnie służyła dla projektów szkolnych. Robienie projektów może się stać nie tylko kreatywną przygodą, ale także przyjemną zabawą. Przez swoją lekkość ta aplikacja jest prosta w obsłudze.

 

Plany cenowe

 

Aplikacja ma wersję bezpłatną i wersje płatne.

Wersja bezpłatna Basic zawiera w sobie limit pamięci 1 GB, możliwość przesyłania filmu do 1 minuty, zdjęcia i dźwięk, możesz pobrać wideo tylko w formacie MP4, dodane na wideo logo Kizoa.

Wersja płatna Starter tworzenie filmów do 10 minut, rozdzielczość Full HD 1080 p, brak logo Kizoa, przestrzeń dyskowa: 10 GB, priorytetowa obsługa klienta, na  stały czas Premium. Starter kosztuje 29.99 dolarów za rok.

Wersja płatna Creator zawiera w sobie tworzenie filmu do 20 minut, rozdzielczość Full HD 1080 p, brak logo Kizoa, przestrzeń dyskowa: 100 GB, priorytetową obsługę klienta, na czas stały Premium. Koszt za Creator wynosi 49.99 dolarów za rok.

Wersja płatna Professional zawiera w sobie tworzenie filmów bez ograniczeń czasowych, rozdzielczość Full HD 1080 p, brak logo Kizoa, przestrzeń dyskowa nieograniczona, możliwość dodawania własnego logo, nagranie na DVD, priorytetowa obsługa klienta, członkostwo Premium na stałe. Koszt za opcję Professional wynosi 99.99 dolarów za rok.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Kizoa jest dość prostą aplikacją w obsłudze. Zawiera cudowne funkcje i ma duży wybór szablonów i efektów. Dzięki temu twoje wideo może stać niepowtarzalne i przyciągające uwagę. Wspaniale ta aplikacja sprawdzi się do tworzenia prostych filmów na lekcje online.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments