Twórz projekty grafik, logo i stron www z Renderforest

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja RenderForest ?

.

RenderForest to aplikacja,w której możesz stworzyć logo, filmy promocyjne, prezentacje, strony internetowe i grafikę. RenderForest służy do wykonania projektów i celów,które jest wymagane by twoja firma lub instytucja miała dobre materiały. Program jest wzbogacony dużą ilością i wyborem kategorii treści, które można projektować. Program wykorzystują ludzie z różnych branż:przedsiębiorcy,właściciele małych i dużych firm,szkoły i uniwersytety,marketingowcy,menedżerzy.Wypróbować i skorzystać z RenderForest możesz darmowo, nie trzeba za to płacić.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja RenderForest?

.

W programie jest dużo szablonów, za pomocą których można stworzyć swój projekt. Najpierw należy wybrać,co chciałbyś zaprojektować: logo, wideo, makietę, stronę internetową lub grafikę. W przypadku stworzenia logo,należy po prostu wpisać nazwę swojej marki i dopisać dodatkowe informacje, wybrać styl i program automatycznie projektuje twoje logo. Dalej można redagować wygląd logo: zmieniać kolor, rozmiar, tekst i dodać kształty.

Filmy, makiety i grafika są podzielone na różne kategorie. W tych kategoriach można znaleźć pasujący dla ciebie szablon i zacząć tworzenie. W zależności od rodzaju szablonu, może on zawierać liczbę interaktywnych scen. W przypadku filmów oprócz szablonów,są jeszcze ustawienia wstępne.By stworzyć,na przykład,animacyjne wideo wyjaśniające trzeba wybrać spośród trzech opcji, które proponuje program. To dodać scenę czyli wybrać jedną scenę wśród istniejących,załadować ustawienia wstępne lub wpisać swój skrypt. Po dokonaniu wyboru filmik można edytować. Możesz dodać tekst i zmienić jego czcionkę.  Można jeszcze zmieniać styl i kolory wideo-animacji oraz dołączać muzykę z programu lub z urządzenia.  RenderForest łączy wszystkie elementy i zapewnia gotowy film,który można ściągnąć,opublikować na YouTube oraz podzielić się nim przez Facebook,Twitter i Linkedin.

W makietach czyli układach możesz wybrać interesujący szablon i zredagować go,zmieniając kolor tła i obiektu.Również można pobrać zdjęcia z urządzenia lub z własnej biblioteki, którą możesz stworzyć w programie. Ściągnąć układ można w formacie JPG w darmowej wersji ze znakiem wodnym lub bez niego w płatnym planie.

Grafikę można stworzyć podobnie jako makietę, w edycji programu można jeszcze dodawać tekst, kształtu oraz zdjęcia stockowe z galerii programu. Również można wybrać rozmiar grafiki, na przykład, post dla Facebook oraz Instagram. Pobrać grafikę możesz w formacie JPG oraz PDF w zależności od planu aplikacji.

Ostatni materiał, który można stworzyć w programie to-strony internetowe lub web strony. W RenderForest jest modelarz, który pomoże ci stworzyć świetną stronę. Przed rozpoczęciem tworzeniem można wybrać tworzenie od podstaw lub za pomocą szablonu. Jeśli wybierzesz opcje tworzenia od podstaw,to aplikacja przedstawi ci wszystkie składniki strony, zaczynając od nagłówka i kończąc stopką strony internetowej. Do każdego elementu są szablony,dlatego można wybierać po kolei szablon i redagować go. W edytorze możesz dodać tekst i widżety,zmienić styl,kolory i tło oraz dostosować ustawienia.Gotową stronę możesz opublikować w programie lub podzielić się z innymi za pomocą linku, którą aplikacja ci wygeneruje.

Tak wygląda proces tworzenia materiałów w RenderForest.

Żeby rozpocząć korzystanie z programu,należy najpierw zarejestrować się.Zrobić to możesz za pomocą e-mailu,konta Facebook,oraz konta Google.

.

Plany cenowe

.

RenderForest dostępny online,ale rownież można go zainstalować na urządzenia IOS oraz Android.Korzystać z aplikacji możesz z komputera,smartfonu lub tabletu.W programie jest dostępnych 9 języków. Niestety,języka polskiego nie ma, ale jest angielski.

W RenderForest ma aż 5 pięć planów, wśród których jeden bezpłatny. Pozostałe to plan Lite,plan Amator,plan Pro i plan Agencja.

W wersji Lite dostępne są 7 filmów HD 720 miesięcznie,nieograniczone logo PNG niskiej jakości,nieograniczone układy ze znakiem wodnym niskiej jakości,projekty graficzne Premium,nieograniczona liczba witryn oraz inne funkcji.

Plan Pro zawiera w sobie następujące funkcji 18 filmów HD 720 lub 6 filmów HD 1080 w miesiąc,nieograniczone logo PNG wysokiej jakości,10 wysokiej jakości układów miesięcznie,1 strona witryny internetowej Premium,projekty graficzne Premium i jeszcze dużo funkcji.
W Planie Zawodowiec są 60 filmów HD 720 lub 39 filmów HD 1080 miesięcznie,nieograniczone logo wektorowe SVG u wysokiej jakości logo PNG,1 strona witryny internetowej Premium,projekty graficzne Premium oraz inne dodatki.Plan agencja zawiera w sobie wszystkie najlepsze funkcji programu.

Wartość planów:Lite-29 złotych,Amator-39 złotych,Pro-79 złotych,Agencja-149 złotych. Ceny planów podano za miesiąc korzystania.

Dla profesjonalnego projektowania w RenderForest najlepiej nabyć płatne plany,ale jeśli chcesz tylko spróbować to możesz korzystać z planu darmowego.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji ?

.

RenderForest to dużo możliwości w jednej aplikacji! Liczba materiałów, które tam można stworzyć naprawdę sprawia wrażenie.  Wykorzystywać ją możesz wszędzie i w dowolnym czasie.

Ta aplikacja musi mieć miejsce na twojej liście przydatnych programów.

RenderForest to świetny edytor twoich wymarzonych projektów!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments