Twórz infografiki z Venngage

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja Venngage?

.

Venngage-to wizualny edytor infografiki,dzięki któremu możesz stworzyć raporty,prezentacje,obrazy,CV oraz inne dane wizualne.Program szybko i łatwo pomoże stworzyć dobrą infografikę profesjonalnej jakości.Aplikacja jest przeznaczona dla własnych projektów,biznesu i edukacji. Venngage jest bezpłatną aplikacją , z którą można stworzyć świetną infografikę za darmo .

.

Jakie funkcje posiada aplikacja Venngage?

.

Aplikacja ma 32 różne kategorie, w których można znaleźć szablony na każdy gust. Szablony można edytować: dodawać tekst, ikony i modyfikować ich kształt,kolor lub rozmiar.Możesz użyć opcji mapy i dodać,na przykład, mapę Kanady lub Ameryki do swojego projektu.Obrazy można importować z komputera, a zdjęcia znaleźć w wyszukiwarce aplikacji, wpisując słowo kluczowe.Biblioteka zdjęć w aplikacji jest dość obszerna, więc możesz znaleźć idealną dla swojego projektu.

.

Możesz także dodać różne interaktywne elementy – link do filmów z YouTube, sondy ankietowe,meldunki. Jeśli tło nie jest odpowiednie można go również zmienić. Infografikę można zapisać jako zdjęcie lub jako plik PDF.

.

Jeśli chcesz udostępnić komuś swój projekt, możesz go opublikować i będzie widoczny dla innych użytkowników lub skopiować link i wysłać go przez dowolny komunikator. Aby korzystać z aplikacji, musisz zalogować się za pomocą konta na Facebooku, konta Google lub e-mailu.

.

Plany cenowe

.

Venngage ma web-stronę dlatego jest dostępna online. Zainstalować aplikację można przez Google Play dla Android.Dla użytkowników IPhone program w App Store niestety niedostępny.Chociaż Venngage to darmowa aplikacja,ale ma również kilka planów płatnych.

Subskrypcja Premium kosztuje 19 dolarów miesięcznie i zawiera w sobie nieograniczoną ilość projektów,szablony,ikony i wykresy premium,eksport w formacie PDF,PNG i Hi Res PNG oraz inne funkcje.

Plan Biznes mieści w sobie praktycznie wszystkie funkcje,które są w programie oprócz kilku punktów wsparcia. Cena tego planu-49 dolarów miesięcznie dla jednej osoby. Jeszcze jedna subskrypcja to Plan Przedsiębiorstwo, który łączy wszystkie funkcje programu. Cena jest niestandardowa dla tego planu i żeby nabyć taką subskrypcję należy skontaktować się z zespołem Venngage.

Dla edukacji jest oddzielny plan za 29 dolarów miesięcznie albo za 99 rocznie.Plan ten zawiera funkcje premium dla wszystkich użytkowników,wykresy i ikony premium,35 kont dla uczniów i nauczycieli, oraz 14-dniowy próbny okres.

Organizacje non-profit i pozarządowe mogą otrzymać 50% rabatu wszystkich planów.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Serwis Venngage to świetna okazja,aby zaoszczędzić czas i stworzyć wysokiej jakości infografikę dla swojego projektu.

Aplikacja ma łatwy w użyciu interfejs.W Venngage jest możliwość stworzyć dobre cv,które pomoże zaimponować pracodawcy. Osoby prowadzące biznes mogą przygotować różne prezentacje samodzielnie i nie trzeba zatrudniać projektantów.

Mimo tego program jest bardzo przydatny do edukacji.Ułatwia on życie nauczycielom i rozwija myślenie wizualne uczniów.Studenci mogą prezentować informacje,komunikować się,współpracować i być kreatywnymi dzięki aplikacji Venngage!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments