Twórz prezentacje i infografiki z Visme

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

Visme – to platforma do tworzenia prezentacji, animacji, banerów, infografik, raportów, formularzy i innych treści wizualnych. Możliwe jest pobranie plików z programu Powerpoint w celu dalszej edycji. Aplikacja działa prawie na wszystkich platformach i przeglądarkach oraz umożliwia publikowanie utworzonych prezentacji w strukturze strony internetowej. Możesz je przeglądać i prezentować w dowolnym dogodnym momencie na wszystkich urządzeniach.

Jakie ma funkcje?

Użytkownicy z płatną subskrypcją mogą wstawiać filmy, obrazy animowane i wektorowe, ścieżki audio, dokumenty PDF. W bibliotece jest wiele szablonów, a dla bezpłatnego planu dostępnych jest tylko 7, ale możesz utworzyć własny szablon, korzystając z pustego płótna. Istnieją również tysiące darmowych obrazów, podzielonych na kategorie, dzięki którym Twoja prezentacja będzie bardziej efektywna i pouczająca. Funkcjonalność programu obejmuje ponad 100 darmowych czcionek i wysokiej jakości ikony, które można animować. Ponadto opcje pobierania nagrań wideo i audio oraz dubbingu są zaimplementowane w samym edytorze. Wśród możliwości jest ustawienie prywatności: do publicznego oglądania, prywatnego lub na zaproszenie. Możliwe jest również przesyłanie gotowych prezentacji na firmowe blogi lub strony internetowe i udostępnianie ich na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Linkedin.

Visme w edukacji

Aplikacja będzie przydatna dla osób z dowolnej dziedziny, które mogą na jej podstawie przygotowywać raporty i prezentacje. Nauczyciele mają możliwość stworzenia wygodnego materiału wizualnego do swoich lekcji.

Plany cenowe

Visme jest aplikacją darmową, ale posiada też wersje płatne, które mają więcej funkcji i wiele możliwości. Wersja bezpłatna zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość tworzenia do 5 projektów, 100 MB pamięci, ograniczone szablony, możliwość pobrania jako JPG, ograniczone wykresy i widżety, projekty tylko w trybie publicznym.

Wersja płatna Standard zawiera w sobie wszystko co ma wersja bezpłatna plus: możliwość stworzenia do 15 projektów, 250 MB pamięci, wszystkie zasoby i szablony premium, brak znaku wodnego Visme w projektach, możliwość pobrania jako PDF, dostępne wszystkie wykresy i widżety, całodobowe wsparcie przez e-mail i czat we wszystkich płatnych planach. Koszt za wersje Standard wynosi 15 dolarów za miesiąc.

Wersja płatna Bussines zawiera w sobie Wszystko co ma wersja Standard plus: możliwość stworzenia w nieograniczonej liczbie projekty, 10 GB pamięci, możliwość pobrania jako PPTX, HTML5, wideo i GIF, możliwość organizacji za pomocą folderów, kontrola prywatności, dostęp do biblioteki slajdów i stron, możliwość przesłania filmów i plików audio, współpraca i adnotacje, możliwość integracji z innymi firmami, możesz zbierać i przechowywać kontakty do potencjalnych klientów. Koszt za wersje Bussines wynosi 29 dolarów miesięcznie.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

Visme umożliwia każdemu użytkownikowi łatwe tworzenie treści wizualnych. Od prezentacji po infografiki, raporty, grafiki społecznościowe. Visme upraszcza proces tworzenia treści, integrując złożone oprogramowanie za pomocą tylko jednej aplikacji.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments