Twórz prezentacje multimedialne z Google Slides

przez Kinga Szczęśliwa

Chciałabyś mieć zawsze dostęp do swoich prezentacji niezależnie od urządzenia mobilnego, z którego korzystasz? W tym celu możesz skorzystać z Google Prezentacje. 

To genialne narzędzie uratowało mi życie przed wieloma prowadzonymi przeze mnie szkoleniami i webinarami. Dziś nie wyobrażam sobie webinaru, szkolenia, wystąpienia publicznego i lekcji zdalnej bez prezentacji multimedialnej w chmurze!

Z pomocą tego narzędzia stworzysz niebanalną prezentację na każdą okazję.

W internecie są tez dostepne gotowe szablony do projektowania prezentacji w Google Slides. Jeśli chciałabyś tworzyć zachwycające prezentacje multimedialne, to zapraszam Cię do mojego kursu “Zachwycająca prezentacja multimedialna”. Przygotowałam  w nim dziesięć propozycji gotowych szablonów, z których możesz skorzystać tworząc własną prezentację. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak się przygotować do projektowania, skąd pobierać szablony, jak je edytować i jak projektować zachwycające prezentację to te wszystkie informacje wraz z dodatkowymi bonusami znajdziesz po dołączeniu do innych uczestniczek Klubu.

Google Slides posiada również możliwość tworzenia wspaniałych przejść i atrakcyjnych animacji.  Prezentację możesz zapisać w chmurze na dysku Google, w formacie PowerPoint ppt, pptx oraz formacie PDF.

Jeśli wiesz jak poprowadzić lekcję online lub webinar to z Prezentacjami Google sukces masz już z głowy. Taka prezentacja to wymóg konieczny, aby zainteresować uczestnika zajęć. Dzięki niej w sposób zwizualizowany możesz przekazać wiedzę.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić zachęcam Cię do przeczytania mojego poradnika “Jak uczyć wizualnie“.

Stwórz teraz wspaniałą prezentację korzystając z konta Google i koniecznie użyj w niej zwizualizowane elementy. Nie zapomnij również o animowanych przejściach i odpowiedniej kolorystyce.

W kursie Zachwycająca prezentacja znajdziesz merytoryczne lekcje z wskazówkami jak projektować prezentacje i edytować dostępne szablony.

 

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments