Twórz wideo z Magisto

przez Kinga Szczęśliwa

 

Co to jest za aplikacja?

 

Magisto – wielofunkcyjny wideo edytor. Magisto to serwis online do przetwarzania materiałów wideo, który sam rozpoznaje najbardziej dynamiczne sceny i skleja je w harmonijną sekwencję wideo. Jest też jednym z najlepszych programów na urządzenia mobilne. Efekty pracy z tym edytorem mogą nas mile zaskoczyć.

 

Jakie ma funkcje?

 

Twórz niesamowite filmy ze swoich zdjęć i filmów za pomocą Magisto. Program automatycznie zmontuje klip wideo z plików multimedialnych, wystarczy dostarczyć materiał źródłowy. Magisto zawiera bibliotekę audio ze ścieżkami dźwiękowymi, zestawami efektów graficznych, przejść i filtrów. Twórcy serwisu opracowali specjalną technologię Emotion Sense, która jest w stanie dość dokładnie podkreślić kluczowe punkty w twoim materiale i usunąć wszystkie niepotrzebne. W takim przypadku rozpoznawane są nie tylko obrazy wizualne, ale również analizowana jest ścieżka dźwiękowa. Aplikacja pozwala wybrać scenariusz do którego będzie dopasowana tematyka wideo. Te wszystkie funkcje wpływają na stworzenie idealnego wideo.

 

Magisto w edukacji

 

Magisto jest bardzo prosty w korzystaniu, więc łatwo mogą z niego się skorzystać nauczyciele i uczniowie. To jest fajna aplikacja, która stworzy z twoich materiałów wideo, które przykuje uwagę odbiorców. Zgodzisz się ze mną na pewno, że to jest bardzo ważne w nauczeniu. Wykładowca może pokazać materiały  video i ciekawie prezentować wiedzę ze swojego przedmiotu. Magisto zrobi perfekcyjne, ciekawe wideo nawet z niewielu fragmentów.

 

Plany cenowe

 

Bezpłatna wersja jest dostępna w danej aplikacji, ale ma wiele ograniczeń. Darmowy abonament umożliwia przesłanie do 10 filmów do 500 MB. Ta opcja jest ograniczona i pozbawiona dużego wyboru, szablonów scenariuszy, efektów, dzwięków i muzyki. Jak na początek można spróbować użyć wersję bezpłatną i z pewnością ona wystarczy.

Dla profesjonalnego użytkowania Magisto ma do wyboru 3 wersje płatne, które zawierają różne możliwości. Wersja Premium zawiera w sobie tworzenie filmów do 10 min nie dłużej, pełny dostęp do edytora Magisto, najlepsze style edycji, ma nieograniczone pobieranie. Premium kosztuje 4,99 dolarów miesięcznie z planem rocznym.

Wersja Professional zawiera w sobie zaawansowane funkcje edycji, tworzenie filmów do 10 min, profesjonalne style edycji, pliki do pobrania w jakości HD, można dostosować kolory i czcionki marki, można dodać własne logo i tekst, dostęp do muzyki na licencji komercyjnej. Wszystko w Premium zawiera ponad 3 miliony klipów wideo i zdjęć w jakości Full HD z serwisu iStock. Wersja Professional kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie z planem rocznym.

Za pomocą wersji Business możesz tworzyć angażujące filmy biznesowe. Ta wersja jest idealna dla firm, specjalistów i agencji marketingowych. Wersja BUussines zawiera ponad 3 miliony profesjonalnych klipów wideo Full HD i 25 milionów zdjęć, tworzenie filmów do 10 min długości, pliki do pobrania w jakości HD, dostosowanie kolorów i czcionki marki, łatwy eksport do Facebook Ads Manager, udostępnienie filmów na dowolnej stronie Internetowej, analiza wideo oraz priorytetową obsługę klienta.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Specjaliści od edycji wideo mogą być całkiem sceptyczni, jeśli chodzi o samą ideę takiego automatycznego przetwarzania wideo, ale wynik szybko rozwiąże wszelki sceptycyzm. Produkcja Magisto jest doskonałej jakości: krótkie, dynamiczne, efektowne filmy ogląda się na jednym oddechu, opowiadają esencję twojej historii i nie dają oglądaczom szansy na znudzenie czy zmęczenie. Oprócz tego aplikacja oszczędza czas na uczenie się skomplikowanych programów. W wersji bezpłatnej w zupełności wystarczy dla nauczycieli i sprawdzi się jako jedno z pożądanych w szkole narzędzi.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments