Twórz wideo i memy z Kapwing

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja Kapwing?

.

Kapwing to program do tworzenia i edytowania zdjęć,obrazów,wideo i materiałów GIF.W aplikacji możesz stworzyć absolutnie różnorodne multimedia.Jest nawet generator memów,co znaczy,że dla młodzieży ten serwis będzie również ciekawy. Kapwing jest przeznaczony dla różnych dziedzin i branż,szczególnie będzie ten program pomocnikiem w edukacji,marketingu i we wszystkim co związane z mediami społecznościowymi,blogami i nowoczesnymi profesjami w internecie.Skorzystać z serwisu można bezpłatnie,nie masz obowiązku płacić za to.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja Kapwing?

.

Zacząć korzystanie z programu należy od rejestracji za pomocą konta Google lub Facebook.

Po zalogowaniu w serwisie po lewej stronie znajdują się narzędzia,dzięki którym można stworzyć multimedia.Możesz znaleźć tam edytor,szablony do memów ,kolekcji,napisy,audio i jeszcze dużo podobnych rzeczy. Tworzymy głównie w edytorze lub w studio, tak to się nazywa w Kapwing. Zacząć projektowanie można od pustego płótna, od linku z wideo, na przykład z YouTube oraz od własnych materiałów, pobranych z urządzenia. W menu edytora można pobrać multimedia z komputera oraz smartfonu. Do projektu można dodać tekst, który możesz zredagować: zmienić czcionkę, kolor i styl. Pomimo zdjęć pobranych z urządzenia,jest możliwość skorzystać z biblioteki programu, gdzie za pomocą wyszukiwarki można znaleźć obrazy. Można tam też znaleźć emocji,podobne do tych, które są w urządzeniach IOS. Masz możliwość regulować i ustalać liczbę scen,które chciałbyś umieścić w swoim projekcie. Każde multimedia-wideo,obrazy to wszystko oddzielna scena.Muzykę i dźwięki można znów załadować z urządzenia,ale również muzykę,którą można dodać do pracy. Dodatkowo możesz dodać napisy do swojego wideo czy prezentacji,jeżeli chcesz by była pokazana w kilku językach. Jeżeli potrzebujesz kształtów i elementów to masz dostęp do tego. Przydatną funkcją jest nagrywania pulpitu, kamery oraz dźwięku w Kapwing. Wszystkie materiały są umieszczane na dole w ścieżki,gdzie również można redagować,obcinać,przedłużać te materiały.

W programie można także zmienić tło,dodać animacje i efekty i nawet ustalić czas.

Eksportować projekt można w formacie MP4,MP3,GIF oraz jako obraz.Podzielić pracą możesz przez skopiowanie linku.

Wszystkie inne narzędzia w menu programu są dlatego,by realizować i dopełnić projekt multimediami,takimi jak podpisy,audio itd.Oprócz tego jest konstruktor do materiałów GIF,który nie odróżnia funkcjami od zwykłego edytora oraz generator memów.

.

.

Plany cenowe

.

Aplikacja ma swoją stronę internetową,więc dostępna online.Oprócz tego zainstalować Kapwing można na urządzenie Android i IOS.Skorzystać z programu można z komputera,tabletu i smartfonu.

W aplikacji pomimo darmowej wersji są jeszcze dwa plany płatne-Pro i Zespół.

Kapwing Pro zawiera projekty i materiały bez znaków wodnych, limit wysyłania plików 2GB,eksportowania filmów do 1 godziny,edycja i przechowywanie całego kontentu i jeszcze dodatkowe funkcje.Cena tego planu wynosi 17 dolarów miesięcznie.

PlanZespół przeznaczony dla firm i zespołów i ma wszystkie funkcje Pro i jeszcze rozliczenie skonsolidowane, nieograniczoną liczbę użytkowników, priorytetowe wsparcie i kupowanie oraz udostępnianie nieograniczonej licencji.Cena tego planu zależy od ilości osób,dlatego najpierw należy stworzyć zespół w programie.

Bezpłatny plan programu zawiera wszystkie niezbędne funkcji Kapwing,więc na początek warto skorzystać właśnie z niego.

.

Dlaczego warto korzystać z tego programu?

Kapwing to dobry pomocnik przy tworzeniu materiałów oryginalnych.Jest on dość prosty w obsłudze i nie wymaga dużo wysiłku.Dodatkowo ten program jest uniwersalny i dosyć zabawny. Program odróżnia generator memów.Wykorzystywać program można wszędzie i jest on ciekawy praktycznie dla każdego.W edukacji,na przykład,za pomocą Kapwing nauczyciel jak również i uczniowie mogą tworzyć wideo i uczuć się je edytować.

Kapwing to łatwość i przydatność w jednym programie!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments