Emaze – twórz prezentacje multimedialne i edytuj prezentacje Power Point

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Emaze to aplikacja, która jest oparta na chmurze, została stworzona do tworzenia i publikowania prezentacji online. Gotowe projekty są dostępne do przeglądania na wszystkich urządzeniach z dowolnym oprogramowaniem. Korzystając z Emaze, możesz zaprosić innych użytkowników do współpracy nad prezentacją. Prezentacje stworzone na bezpłatnych wersjach są dostępne do publicznego wyświetlenia.

Jakie ma funkcje?

 

Biblioteka zawiera ponad 30 kategorii szablonów tematycznych, w większości z efektami 3D.  Portal umożliwia skorzystanie z dodawania sekcji efektów i ruchu dla załadowanych elementów. Funkcjonalność i zrozumiałość programu zapewniają wskazówki w postaci animowanych strzałek, które pokazują, gdzie znajduje się ta lub inna opcja i gdzie należy umieścić plik. Cechą edytora jest to, że każda kategoria szablonów ma własną czcionkę, której nie można zmienić. Możesz załadować już utworzony projekt PPTX z programu PowerPoint do Emaze. Dzięki ustawieniom dostępu możliwe jest zapisanie prezentacji do podglądu osobistego lub publicznego, umożliwienie użytkownikom jej przeglądania, drukowania, pobierania i kopiowania. Emaze umożliwia zamieszczanie materiałów na blogach lub innych zasobach internetowych oraz integrację z sieciami społecznościowymi – na Facebooku, Twitterze, Google+. Jednak w przypadku bezpłatnego konta nie można pobrać i zapisać projektu na komputerze.

Emaze w edukacji

 

Emaze to przydatne narzędzie, które można wykorzystać do ulepszenia treści, czy to z perspektywy nauczyciela, czy ucznia lub studenta. Ta aplikacja online umożliwia nauczycielom tworzenie dynamicznych prezentacji opartych na chmurze. Dostęp do prezentacji można uzyskać na dowolnym urządzeniu cyfrowym z dostępem do Internetu. Jest to wygodne dla uczniów, którzy mogą korzystać z zasobów edukacyjnych bez konieczności pobierania slajdów z tradycyjnych prezentacji PowerPoint. Emaze to bardzo przydatna aplikacja do tworzenia projektów edukacyjnych. Uczniowie mogą wstawiać różne obiekty multimedialne do swoich projektów (obrazy, filmy), a nawet dodawać do swoich projektów inne prezentacje Emaze.

Plany cenowe

 

Emaze jest aplikacją bezpłatną, ale też posiada płatną wersje. Wersja płatna Pro Plan zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość tworzenia i udostępniania do 50 projektów, importowanie plików PowerPoint i PDF – bez ograniczeń, dostęp do ekskluzywnych szablonów premium, możliwość kontrolowania ustawienia prywatności, możliwość pobierania projektów do formatu PDF, MP4, HTML i offline, dostęp do narzędzi do określania identyfikacji wizualnej. Koszt za wersje Pro Plan wynosi 13 dolarów miesięcznie. Wersja płatna Executive Plan zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość tworzenia i udostępnienia treści bez ograniczeń, importowanie plików PowerPoint i PDF bez ograniczeń, dostęp do ekskluzywnych szablonów premium, możliwość kontrolowania ustawienia prywatności, możliwość pobierania projektów do formatu PDF, MP4, HTML i offline, dostęp do niestandardowych szablonów dla zespołu, dostęp do szkolenia i wsparcia premium, możliwość przesłania czcionki zespołu, ochrona dostępu do edycji. Koszt za wersje Executive Plan wynosi 40 dolarów miesięcznie.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Emaze pozwala na stworzenie dobrze zaprojektowanej prezentacji bez konieczności bycia projektantem. Aplikacje jest łatwa i  prosta w korzystaniu. Ma wiele funkcji, przydatnych do stworzenia idealnej prezentacji. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł szybko i w ciekawy sposób stworzyć swój własny projekt. Trzeba tylko spróbować!

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments