We Video

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja WeVideo?

.

WeVideo to online edytor wideo,w którym można zmontować krótkie filmiki.Program pozwala zrobić wideo również ze zdjęć.Oprócz tego w aplikacji możesz stworzyć nagranie,gify i podcasty.WeVideo jest łatwy w wykorzystaniu i ma prosty interfejs.Program przeznaczony dla różnych celów:edukacji,hobby,biznesu i marketingu oraz dla mediów społecznościowych.By skorzystać z WeVideo nie należy płacić,jest darmowa i dostępna aplikacja.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja WeVideo?

.

W programie mamy możliwość zacząć za pomocą szablonów lub od nowa.Szablony w programie są podzielone na kategorii.Ilość tych szablonów w wersji darmowej nie jest duża.

Jeśli chcesz rozpocząć od nowa możesz wybrać rozmiar wideo:poziomy,kwadrat lub pionowy.Przed rozpoczęciem montażu,można importować multimedia z własnego urządzenia oraz z serwisów społecznościowych by dalej wykorzystywać te materiały w swoim projekcie.

Kiedy przechodzimy w edytor programu,możemy zobaczyć ścieżki montażowe na dole.W te ścieżki należy przesunąć nasze materiały multimedialne i redagować ich.

Do projektu można dodać własne zaimportowane filmiki,zdjęcia i audio lub nagrać wideo i zapisać dźwięk w moment edytowania.Skorzystać z multimediów programu jest możliwe tylko w planach płatnych.Oprócz tego możesz dodać różny tekst:ruchomy,sezonowy czyli najbardziej popularny,statyczny oraz objaśniający.Audio też można dołączyć z aplikacji,istnieją trzy kategorii:darmowa muzyka,efekty dźwiękowe i muzyka Premium.Jeżeli chcesz,żeby twój projekt wyglądał bardziej skutecznej możesz dodać przejście.Dodatkowo mamy opcję dodawania tła,które można wybrać w aplikacji.

Gotową pracę można eksportować jako wideo,dźwięk lub GIF.Również można wybrać jakość projektu,na przykład dla wideo są dostępne dwa poziomy jakości-SD dla darmowego planu i HD lub 4K dla płatnej subskrypcji.Ściągnąć swój projekt można za pomocą innych aplikacji.

By korzystać z WeVideo trzeba najpierw zarejestrować.Zrobić to możesz przez konto Facebook lub Google oraz z pomocą poczty mailowej.

.

Plany cenowe

.

WeVideo można zainstalować na urządzenia IOS oraz Android.Program dostępny online,więc można też korzystać z niego z przeglądarki.Korzystać z WeVideo można z komputera,tabletu i smartfonu.

W aplikacji są 4 plany dla osób fizycznych i firm oraz 4 plany edukacyjne.

Dla osób fizycznych i firm to plany:Moc,Bez limitu,Profesjonalny i Biznes.Plan Moc jest najbardziej prostym i ma funkcji licencji jednostanowiskowej,publikacja 30 minutowych wideo co miesiąc,jakość HD 720p oraz inne opcje.Cena tego planu wynosi 4,99 dolarów miesięcznie.Wersja Bez limitu zawiera w sobie funkcje planu Moc i jeszcze jakość wideo 4K Ultra HD,funkcje Premium na komputery stacjonarne,IOS i Android,nieograniczoną liczbę filmów oraz inne dodatki.Kosztuje taka wersja 7,99 dolarów miesięcznie.Subskrypcja Profesjonalny ma funkcje,które zawierają poprzednie plany i oprócz tego,najlepsze tytuły filmie biznesowych,zarządzanie marką,rozszerzone opcje marketingu społecznościowego itd.Cena planu Profesjonalny-17,99 dolarów w miesiąc.Taryf Biznes ma w sobie wszystkie możliwe funkcji aplikacji i kosztuje 29,99 dolarów miesięcznie.

Co do planów edukacyjnych,to są:Nauczyciel-przeznaczony dla jednego użytkownika i kosztuje 89 dolarów/rok;Klasa-przeznaczony dla grupy do 30 osób,jego cena wynosi 229 dolarów rocznie;Ocena lub grupa-wiele klas i nauczyciel,cenę należy uzyskać u zespołu WeVideo;Szkoła lub dystrykt,cena nie standardowa,należy skontaktować z działem sprzedaży.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

WeVideo to dobry pomocnik w montażu filmów i nie tylko.W programie są dużo planów,dla biznesu i pracy,jak również dla nauki.Bardzo proste korzystanie programem jest jeszcze jednym plusem.WeVideo to dobrze rozwiązanie dla osób,które nie mają dużo umiejętności w montowaniu filmów i materiałów multimedialnych.Ale mimo tego,program będzie pasującym i dla profesjonalistów.

WeVideo to świetnie rozwiązanie dla wszystkich!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments