Twórz plakaty i projekty graficzne z Poster My Wall

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja PosterMyWall?

.

PosterMyWall to narzędzie do produkowania posterów, plakatów,ulotek,postów,blogów oraz innych ciekawych projektów różnych branż.W programie są motywy do tworzenia projektów na różne okazję.Aplikacja przeznaczona do edukacji,pracy,biznesu,marketingu,do religii i pozostałych dziedzin.PosterMyWall to bezpłatna aplikacja,więc nie musisz płacić za jej skorzystanie.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja PosterMyWall?

.

W aplikacji jest biblioteka,gdzie jest mnóstwo szablonów z których można skorzystać i stworzyć prezentację.Gotowe szablony można zmieniać .Możesz tworzyć prezentacje od nowa,nie korzystając z materiału aplikacji. Program proponuje tylko wybrać rodzaj projektu, który należy stworzyć. To,na przykład, ulotki, plakaty,banery lub posty do mediów społecznościowych.

Po wyborze designu można zacząć projektowanie.Wybrać tło możesz za pomocą zdjęć z galerii aplikacji, przesłać obraz z urządzenia, wybrać kolory tła oraz zrobić go przezroczystym.

.

Do prezentacji możesz dodać zdjęcia z urządzenia,zdjęcia z wyszukiwarki programu, z Facebooka, Dysku Google lub Dropboxa. Jest możliwość zrobić swoją prezentację bardziej interesującą, dodając kształty, cliparty, naklejki i QR kody.

Utworzyć żądany tekst w PosterMyWall możesz z pomocą zakładki tekst i dodać tam zwykły lub fantazyjny tekst oraz zrobić z tekstu animację. Też można dołączyć menu czyli taki specjalny układ dla statystyk, opowiedzenia historii i wyjaśnienia jakichkolwiek pojęć. By dodać jakieś dźwięki do swojej pracy,należy wybrać opcje głoska bezdźwięczna i wkomponować dźwięk z własnych wideo lub znaleźć je w wyszukiwarce aplikacji. Podobnie tak samo można dołączyć audio do prezentacji. Program nadaje także możliwości  dodawnia harmonogramów, menu, tabeli oraz odkrywane zakładki.

.

Rozmiar prezentacji możesz zmienić w każdym czasie tworzenia. Do projektu można dodawać animację, tytuł i opis. Zapisać projekt można w swoją galerię w aplikacji. Opublikować prezentację możesz w media społecznościowe za pomocą linku albo po prostu udostępnić ,publikować przez e-mail i osadzić na swojej stronie internetowej. W darmowej wersji programu zapisać można tylko bazowy projekt dla własnego wykorzystania. W PosterMyWall możesz też przeglądać designy, którymi podzielili się z tobą inne użytkownicy. Dla osób które nie wiedzą jak korzystać z programu,PosterMyWall przedstawia specjalne tutoriale.

.

Jeśli postanowiłeś skorzystać z aplikacji musisz zarejestrować się przez adres e-mail,konto Google oraz Facebook. Po zarejestrowaniu możesz wybrać cel korzystania PosterMyWall by program lepiej się dopasował do ciebie.

.

Plany cenowe

.

Aplikacja dostępna online i również można ją zainstalować na Android przez Google Play.

Oprócz wersji darmowej, są też dwa plany płatne Premium i Premium Plus.

Plan Premium zawiera wszystkie funkcje bezpłatnego abonamentu oraz nieograniczone pobieranie obrazów w wysokiej rozdzielności, niestandardowe czcionki, współpraca zespołowa i planowanie postów w mediach społecznościowych.

Plan Premium Plus ma wszystko co jest w Premium i dodatkowo nieograniczone pobieranie filmów HD i 4K.Pierwszy plan płatny kosztuje 9,98 dolarów miesięcznie,a drugi 29,98 dolarów miesiąc.

.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

PosterMyWall to łatwy interfejs i proste tworzenie projektów. Wykorzystywać ten program można wszędzie-w marketingu, edukacji, biznesie, IT, do własnego użytku oraz innych celów. W nauce program może być pomocny jak i dla uczniów,jak również i dla nauczycieli. Mogą oni tworzyć prezentacje i projekty razem. Dla marketingu,na przykład,to świetnie możliwości ze względu na to,że są w aplikacji wiele bardzo przydatnych szablonów. W biznesie PosterMyWall można wykorzystywać jako narzędzie do pracy w zespole.

PosterMyWall to narzędzie, które pomoże osiągnąć świetnie efekty i zrobić wrażenie na innych ludzi!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments