Wyszukuj, przypinaj i gromadz zdjecia i wideo z Pinterest

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja Pinterest ?

.

Pinterest -to aplikacja w której możesz szukać,przesyłać,zbierać oraz publikować obrazki zdjęcia i wideo,które będą pomagać ci wszędzie.W programie wszystkie “piny” czyli tak zwane obrazki można zbierać w tablicy,a następnie udostępniać i dzielić się z innymi użytkownikami.To świetny program wizualny,który można zastosować w edukacji,żeby robić,na przykład,ciekawe prezentacje.

Pinterest to medium społecznościowe,które jest bardzo popularne wśród osób w różnym wieku.Program cieszy się też popularnością w wielu krajach.Aplikacja jest całkowicie darmowa.

.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja Pinterest ?

.

Żeby skorzystać z aplikacji najpierw musisz się zarejestrować. Zrobić to można za pomocą e-maila,konta na Facebooku lub konta Google.Jest możliwość rejestrowania konta firmowego,żeby rozwijać swój biznes lub konta osobistego dla własnych celów .

Po rejestracji można ustawić tematy,które są dla ciebie interesujące.Wtedy wybrana treść będzie wyświetlać w głównej ścianie.

.

W wyszukiwarce programu możesz wpisać słowa kluczowe i znaleźć obrazy,których potrzebujesz.Jeżeli chcesz zaprenumerować jakąś osobę ciekawą dla ciebie to masz opcje subskrypcja w Pinterest .

Piny można zapisywać w tablicy i wysyłać ich do innych użytkowników przez WhatsApp,Facebook,Twitter,e-mail lub skopiowanie linku.

.

W aplikacji można stworzyć własny pin.Żeby to zrobić trzeba pobrać obrazek lub zdjęcie z galerii urządzenia.Również możesz stworzyć swoją tablice.

Jeśli taśma obrazów,którą aplikacja zapewnia już nie jest aktualna ,można ją edytować.

.

W Pinterest możesz oznaczyć swoją lokalizację.Dzięki tej funkcji innym użytkownikom łatwo będzie znaleźć twoje piny.Program oferuje również aktualizacje z ekscytującymi pinami i tablicami.

.

Plany cenowe

.

Na smartfon bądź tablet Pinterest można zainstalować przez Google Play oraz App Store.Dla takich gadżetów aplikacja ma bardzo wygodny interfejs. Z Pinterest oczywiście,też można skorzystać z komputera lub laptopa.Jest ona dostępna online.

Program ma plan bezpłatny co jest dużym plusem.Wszystko czego potrzebujesz,żeby korzystać z aplikacji to tylko i wyłącznie rejestracja.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji ?

.

Serwis społecznościowy Pinterest to bardzo przydatny i niezwykły program,który można wykorzystać zarówno w nauce,jak i w innych dziedzinach życia.

Program jest prosty w wykorzystaniu i nie wymaga dużo wysiłku,żeby go opanować.

Aplikacja pomoże znaleźć kreatywne i inspirujące zdjęcia,przygotować projekty,zrobić prezentację. W programie możesz prowadzić swój własny fotoblog.Rownież dzięki Pinterestu możesz promować i rozwijać swój biznes.Nauczyciele mogą odszukać dużo ciekawego materiału w formie wizualnej dla swoich studentów i uczniów. W Pinterest możesz odnaleźć wszystko co ci podoba:modę,recepty,cytaty,porady,różne informację.

Pinterest to program,który skierowany na twoją kreatywność i na twoje zainteresowania!

.

.

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments