Twórz materiały graficzne z Picmaker

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja Picmaker?

.

Picmaker to online serwis do tworzenia miniatur dla wideo na YouTube,okładek IGTV,postów dla mediów społecznościowych,ulotek oraz innych materiałów.Program często  jest alternatywą dla skomplikowanych profesjonalnych programów i przypadnie do gustu zarówno profesjonalistom,jak również amatorom.Program ma prosty interfejs.Picmaker przeznaczony do własnego użytku,pracy oraz edukacji.

Aplikacja jest darmowa,nie musisz płacić za korzystanie Picmaker.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja Picmaker?

.

Zaczniemy od rejestracji.By wejść i korzystać programu możesz zarejestrować się przez konto Facebook,Google lub przez e-mail.

Picmaker nadaje dostęp do biblioteki szablonów i grafik. Również program zapewnia nam rozmaite formaty dla projektów,na przykład,post na Instagram lub na Facebook. By stworzyć swój projekt,możesz wykorzystać szablon z aplikacji lub po prostu zacząć od nowa i zaprojektować swoją unikalną pracę.

W menu edycji po lewej stronie,znajdują się wszystkie dostępne funkcje. Do swojego projektu możesz dodać zdjęcie,które można wyszukać w wyszukiwarce aplikacji oraz pobrać z urządzenia. Obrazy w galerii programu są płatne i bezpłatne,dlatego warto uważać. Ważne jest to, że wszystkie elementy i multimedia,które chciałbyś dodać z komputera powinny mieć format PNG,SVG,HEIC i JPEG oraz miec maksymalnie 25 GB.

Oprócz zdjęć do projektu można dołączyć jeszcze kształty i obiekty graficzne. Oczywiście, w naszym projektowaniu nie możemy obejść bez tekstu. Tutaj Picmaker proponuje nam różne rodzaje teksty, kolory, czcionki, rozmiary i przykładowe szablony tekstów. Dobrać tło też nie jest żadnym problemem. W aplikacji są tła na różne okazje i w różnych stylach.

Gotową pracę możesz ściągnąć jako plik PNG,JPEG i PDF. Opublikować swój projekt można na stronie Facebook lub na Twitterze. Jest możliwość podzielić się z innymi użytkownikami projektem przez adres e-mail, aby  mogli oni przejrzeć albo edytować projekt.

.

Plany cenowe

Aplikacja ma swoją stronę internetową,dlatego dostępna dla dowolnej przeglądarki i dowolnego urządzenia podłączonego do internetu.

Picmaker ma 4 plany wykorzystania: Darmowy, Startowy, Pro i dla Przedsiębiorstwa.
Plan Startowy ma wszystko co jest w darmowym planie i dodatkowo zestaw marki z opcjami dodawanie kolorów,logo,czcionki; natychmiastowy dostęp do 80 milionów zdjęć Premium,możliwość zmiany rozmiaru,swoje czcionki i logo oraz inne opcje.

Wersja Pro pomimo funkcji planu Starter, zawiera jeszcze organizer plików i struktura folderów, współpraca zespołowa, szablony niestandardowe, nieograniczona przestrzeń dyskowa i jeszcze dużo funkcji.
No i ostatni plan dla Przedsiębiorstwa ma w sobie wszystkie możliwe funkcje Picmaker. Cena planu Starter-7,99 dolarów miesięcznie, planu Pro-19,95 dolarów w musieć, a koszt planu dla Przedsiębiorstwa należy uzgodnić z zespołem Picmaker.

Jeżeli planujesz tworzyć projekty jako animator, darmowy plan będzie ok, a jeśli chcesz projektować jako profesjonalista dobrze byłoby nabyć jeden z płatnych planów.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Picmaker to dobry wybór by ulepszyć swoje projekty i swoją pracę. Aplikacja zawiera w sobie ogromną liczbę funkcji co dowodzi, że Picmaker może być zamiennikiem drogich programów do kreowania materiałów. Jeszcze jeden plusik to łatwe wykorzystanie programu,które nie wymaga dużo wysiłku i jest dość zrozumiałe. Ten program też może służyć w edukacji i biznesie.Na przykład,wykładowca lub nauczyciel może dawać zadanie swoim uczniom i studentów- stworzyć projekt. To pomoże dzieciom rozwijać swoje umiejetności manualne i graficzne.Ten program szczególnie będzie przydatny na informatyce.

Picmaker to świetnie możliwości i dobra jakość dla twojej pracy!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments