Easil. Twórz imponujące grafiki

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy program Easil?

.

Easil to aplikacja do tworzenia designu graficznego.W Easil można stworzyć wizytówki,zaproszenia,plakaty,reklamy,okładki,posty oraz inne materiały.Program jest przeznaczony do mediów społecznościowych,promowania wizualnej strony biznesu  oraz różnych blogów,kanałów itd.W Easil można znaleźć materiały na różne okazje.Oprócz tych celów,aplikację można wykorzystywać dla edukacji i własnych celów.Za używanie programu nie musisz płacić,jest on darmowy.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja Easil?

.

Żeby skorzystać z Easil należy zarejestrować się lub zalogować.Zrobić to można za pomocą konta Google,Facebook oraz poczty mailowej.

W programie są szablony, dzięki którym możesz stworzyć projekt.Jest też opcja stworzenia materiału od nowa.Szablony są podzielone na kategorie i rozmiary.W aplikacji darmowej dostępne 2500+ szablonów.

Gdy zdecydujesz w jaki sposób zacząć tworzyć swój projekt,można przejść do edycji.Nawet jeżeli wybierzesz określony rozmiar,można go w dowolnym momencie zmienić.Tytuł i podtytuł projektu też można zawsze zmienić i wpisać nowy.

W Easil są układy,wśród których możesz znaleźć pasujący dla ciebie.Wyszukiwać takie rzeczy należy przy pomocy wyszukiwarki i słów kluczowych.

Tekst w programie można ściągnąć z urządzenia lub poprzednio ustalić w aplikacji czcionkę marki.Obrazy stockowe możesz wyszukać w bibliotece programu oraz załadować je ze swojego komputera lub dodać z własnej biblioteki w programie(są tam również wszystkie obrazy z urządzenia).W aplikacji jest też bardzo dużo różnych kształtów,grafik i  naklejek,które można dodać do projektu. Dla bardziej wygodnej pracy w Easil są wprowadzone warstwy blokujące pełne elementy. Zarządzać co należy zamknąć może tylko organizator projektu. Zarządzać można każdą stroną oddzielne i blokować na niej na przykład na jakiś czas tekst,wizerunek itd. 

W edytorze możesz ustalić pozycję projektu, pobrać pracę możesz w formatach JPG,PNG,PDF,GIF i MP4.Zapisać można wszystkie strony w projekcie lub pojedyncze.

W Easil jest możliwość stworzenia zespołu,aby wspólnie pracować nad projektami.

W obszaru roboczym można przeglądać swoje projekty,obrazy i archiwum.

.

Plany cenowe

.

Skorzystać z Easil można z dowolnej przeglądarki internetowej.Użyć do tego możesz najlepiej komputera lub laptop,bo tak będzie najwygodniej,ale  może być to też smartfon lub tablet.

W Easil oprócz darmowego planu są dwa taryfy płatne:Easil Plus oraz Easil Edge.

W Easil Plus dostępne podań 10000 tysięcy szablonów, animowane pliki GIF, maskowanie tekstu,

pliki PDF z jakością druku, funkcjonalności zespołu oraz inne ważne funkcje.
Plan Easil Edge zawiera w sobie wszystkie możliwe funkcje programu i jest bardzo rozszerzony.Cena planu Easil Plus-7,50 dolarów miesięcznie na członka,a Easil Edge-59 dolarów w miesiąc na członka.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Easil wspiera działania związane z biznesem w mediach społecznościowych,pomaga robić promocję i jakościowy kontent wizualny.Aplikacja ma dużo szablonów ekskluzywnych. W edukacji można go wykorzystać go w celu tworzenia treści na lekcje.Uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności,zdolności w grafice i sztuce.Easil zawiera ciekawie narzędzia i funkcje. Na plus zasluguje to, że w wersji bezpłatnej w zupełności wystarczy do stworzenia projektów graficznych. A dodatkowo ma imponujący interfejs. 

Easil to program rozwijający sztukę tworzenia grafiki!

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments