Twórz krzyżówki z Crossword Labs

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy program Crossword Labs?

.

Crossword Labs to aplikacja do stworzenia krzyżówki.Program w bardzo prosty sposób projektuje krzyżówki do dalszego wykorzystania.Crossword Labs można wykorzystywać do dowolnych celów.To mogą krzyżówki edukacyjne lub na przykład,do zabawy.W edukacji program może służyć do sprawdzania wiedzy u uczniów.Aplikacja jest całkowicie bezpłatna,więc nie trzeba płacić żeby stworzyć krzyżówkę.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja Crossword Labs?

.

Program nie wymaga nawet rejestracji.Po przyjściu na stronę internetową aplikacji można od razu zacząć tworzenie.W edytorze należy wpisać tytuł czyli nazwę krzyżówki.Dalej trzeba wpisywać słowo,spację i wskazówkę.Powinno być jedno słowo i jedna wskazówka w każdym wierszu.Jeżeli trudno co wyobrazić jak to wygląda,można zobaczyć przykład.Po wpisaniu wszystkich części krzyżówki można wpisać hasło,żeby potem mieć możliwość edytować łamigłówkę.Jeżeli nie utworzymy hasła w trakcie generowania krzyżówki to później opcja edycji i zmiany będzie niemożliwa.Można też ustalić prywatność krzyżówki:publiczna,ukryta(dostępna tylko dla członków z linkiem) lub prywatna.Po zakończeniu tworzenia i ustalenia wszystkich opcji pobrać krzyżówkę możesz w formacie PDF oraz Microsoft Word.Można też eksportować w formacie SVG lub jako obraz.Krzyżówką można podzielić za pomocą linku oraz wydrukować ją.Inni uczestnicy,którzy moja dostęp mogą rozwoząć krzyżówkę online w przeglądarce.

W Crossword Labs są również prace innych użytkowników,które można ściągnąć lub rozwiązać.Znaleźć te krzyżówki możesz w wyszukiwarce aplikacji przy pomocy słowa kluczowego.

.

                                                       Plany cenowe

.

Crossword Labs dostępna online.Jako aplikacja mobilna Crossword Labs nie jest dostępna,ale mimo tego z programu można korzystać z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu,w tym z smartfonu i tabletu.

Jeżeli chcesz zarejestrować się do aplikacji i zostać członkiem,to musisz zapłacić 9,95 dolarów jednorazowo.Zrobić to można za pomocą e-mailu lub nazwy użytkownika.Zalety członkostwa to pulpit nawigacyjny do śledzenia wszystkich krzyżówek,kontrola prywatności,klucz odpowiedzi na każdą krzyżówkę,publiczna lista wszystkich twoich publicznych krzyżówek .

Jeżeli nie chcesz zajmować się charytatywną działalnością ,to podstawowy program będzie bardziej niż dobry.Jest on bez reklam,bezpłatny i bez znaków wodnych.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Crossword Labs to dobre spędzanie czasu,sprawdzanie wiedzy i zabawna gra. Za nas wszytko może wygenerować aplikacja Crossword Labs.Uniwersalność wykorzystania i łatwość stworzenia to dwie największe zalety programu.Interfejs też jest bardzo prosty,chociaż w języku angielskim.

CrossWord Labs to świetnie krzyżówki dla uczniów,małych dzieci,dorosłych i starszych ludzi!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments