Twórz filmy z Lumen5

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Lumen5 – to aplikacja, która jest oparta na chmurze. Stworzona do tworzenia wideo, które pomaga zarządzać procesami tworzenia i edycji wideo. Ta aplikacja umożliwia marketingowcom personalizowanie filmów za pomocą niestandardowych motywów, znaków wodnych, czcionek i kolorów marki. Lumen5 jest wyposażony w sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby automatycznie przekształcać treści społecznościowe, obrazy i tekst w angażujące filmy marketingowe.

 

Jakie ma funkcje?

 

Aplikacja oferuje wiele funkcji, takich jak przetwarzanie języka naturalnego, wbudowaną bibliotekę multimediów, uprawnienia oparte na rolach, zautomatyzowany przepływy pracy, niestandardowe scenorysy i inne. Funkcja “przeciągnij i upuść” umożliwia użytkownikom modyfikowanie treści, a także przesyłanie niestandardowych dźwięków lub obrazów. Lumen5 umożliwia zespołom tworzenie i udostępnianie filmów w wysokiej rozdzielczości na różnych kanałach, mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram. Moduł Text- to-Video umożliwia administratorom tworzenie wielojęzycznych filmów za pomocą blogów, samodzielnych dokumentów lub kanałów. Scentralizowany pulpit nawigacyjny umożliwia menedżerom przeglądanie i zatwierdzanie treści do udostępniania.

 

Lumen5 w edukacji

 

Lumen5 będzie zrozumiały dla każdego, kto nie miał doświadczenia w edycji wideo, zw względu na łatwe tworzenie wysokiej jakości filmów w kilka minut. Ta aplikacja najbardziej się przyda nauczycielom i uczniom, którzy będą robili projekty w szkołach ponadpodstawowych, ponieważ jest pierwotnie przeznaczona dla biznesu.

 

Plany cenowe

 

Lumen5 ma plan bezpłatny, ale ma swoje ograniczenia.

Wersja Community jest dość podstawowa, ale jak na wersje bezpłatną ma ciekawe możliwości. Można stworzyć 3 filmy miesięcznie, zawiera znak wodny Lumen5, rozdzielczość wideo 720p.

Wersja Creator zawiera w sobie te same funkcje jak i Community tylko ma różnice w tym, że nie ma znaku wodnego Lumen5 i można stworzyć 10 filmów miesięcznie. Taka wersja kosztuje 11 dolarów za miesiąc.

Wersja Premium zawiera w sobie 15 mln zdjęć i filmów, możliwość tworzenia 15 filmów miesięcznie, do wyboru są niestandardowe kolory i style, rozdzielczość wideo 1080p. Taka wersja kosztuje 59 dolarów za miesiąc.

Wersja Business – jest najbardziej popularna wśród użytkowników. Wersja Business zawiera w sobie prawie wszystko co Premium oraz: możliwość stworzenia 20 filmów miesięcznie, 200 mln zdjęć i filmów do wyboru, możliwość dodania własnęgo znaku wodnego i własną czcionkę. Wersja Business kosztuje 149 dolarów za miesiąc.

Wersja Enterprise zawiera w sobie wszystko to samo co wersja Business plus ma nowe funkcje takie jak: niestandardowa liczba filmów, zespoły i uprawnienia, szkolenia i wdrożanie. Wersja Enterprise jest stworzona tylko dla dużych zespołów, korporacji, firm, które tworzą wideo, więc cena na ich stronie nie jest widoczna- jest ustalana indywidualnie.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Lumen5 pomaga w zrobieniu wideo w dość ciekawy sposób. Opcje są na tyle proste, że nie ugrzęźniesz w edycji i możesz łatwo tworzyć krótkie filmy z dowolną treścią, którą napiszesz.

.

.

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments