Quizlet – ucz się dzięki fiszkom i testom praktycznym

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja Quizlet?

.

Quizlet-to aplikacja dzięki której masz możliwość w łatwy sposób zapamiętywać i przyswajać materiały a również informację potrzebne do nauki.Mimo tego możesz stworzyć ich samodzielnie.

Za pomocą fiszek,gier oraz innych narzędzi możesz uczyć się i przygotowywać do przedmiotów a nawet do egzaminów!

Aplikacja służy głównie do uczenia się języków obcych,słownictwa oraz nauk ścisłych.

Trenować swoją pamięć i zdobywać wiedzę możesz za darmo,aplikacja jest bezpłatna.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja Quizlet?

.

Żeby skorzystać z aplikacji trzeba najpierw zarejestrować za pomocą konta na Facebooku,e-maila albo konta Google.

Aplikacja przeznaczona dla uczniów,studentów,nauczycieli i rodziców.

Dlatego przy rejestrowaniu do aplikacji jest możliwość wyboru profilu jako rodzic albo nauczyciel,oprócz tego że można zarejestrować jak zwykły użytkownik czyli jako student lub uczeń.

.

Z pomocą wyszukiwarki w Quizlet można wybrać temat jaki potrzebujesz i uczyć się.By to zrobić warto wpisać słowo kluczowe i wyświetlą zestawy od różnych autorów,w których będziesz miał różne opcji do zdobycia wiedzy .

Aplikacja zawiera w sobie pięć opcji do uczenia się:fiszki,ucz się ,pisanie,ćwiczenia pisowni oraz testy.Są również dwie opcji z wykorzystaniem gry,takie jak: dopasowanie i grawitacja.

.

Jedną z głównych zalet aplikacji jest to,że możesz sam stworzyć nowe zestawy i podzielić się nimi z innymi użytkownikami.

Aby stworzyć zestaw należy wpisać tytuł ,dodać opis,dodać i nazwać wykres oraz napisać dowolną ilość pojęć i definicji.

Istnieje funkcja uporządkowania tych zestawów poprzez tworzenia folderów.

Dużym plusem również jest stworzenie klasy dla udostępniana swoich materiałów .To świetnie możliwości dla nauczycieli,żeby przygotowywać materiały dla swoich uczniów.

.

Plany cenowe

.

Quizlet jest dostępna online,co więcej aplikację można zainstalować przez Play Market dla Android lub przez App Store dla IPhone.Korzystać z programu można z ,komputera,smartfona,laptopa lub tabletu.Aplikacja jest darmowa,ale są też płatne wersji:Quizlet Go i bardziej rozszerzona subskrypcja Quizlet Plus .

Podstawowe i potrzebne funkcji są w darmowym programie.Dlatego jeżeli nie masz ochoty płacić ,bezpłatnej wersji wystarczy.

Płatne subskrypcji zabezpieczają korzystanie aplikacji bez reklamy,dostęp do materiałów offline,sprawdzanie swoich postępów w nauce,bezgraniczny wybór kursów,różne korzystne funkcji na stronie internetowej Quizlet ,nocne tło oraz inne funkcji dodatkowe.

Żeby wykupić płatne wersje trzeba zapłacić od 9,42 do 12,50 złotych miesięcznie .

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji ?

.

Baza danych Quizlet to prosty program,który będzie pomagać jak w studiach tak i zwykłym życiu.Dzięki swojej uniwersalności Quizlet pozwala zapamiętywać informację skutecznie i łatwo.To dobry program żeby uczyć się język angielski,który w naszych czasach jest bardzo ważny. W Quizlet można stworzyć nowoczesne materiały,które ułatwią studia i zainteresują się młodych ludzi.Quizlet może służyć też jako ciekawa rozrywka,ponieważ gry który są w aplikacji pozwalają spędzać czas w korzyścią.To świetna metoda dla samokształcenia i samorozwoju!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments