AnswerGarden. Twórz ankiety i zbieraj opinie!

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy aplikacja AnswerGarden?

.

AnswerGarden to prosta w użyciu aplikacja do przeprowadzania ankiet i zbierania opinii. W aplikacji użytkownicy mogą dodawać krótkie odpowiedzi na pytania,w wyniku których wszystko powstaje w jednej chmurze z odpowiedziami. Aplikacja służy też do skomplikowanych działań, takich jak burza mózgów, ocenianie kształtujące, sondaże oraz inne zadania. Ten program jest odpowiedni zarówno do nauki,jak i do innych celów.

Z AnswerGarden można korzystać bezpłatnie,jest to aplikacja darmowa.

.

Jakie funkcje posiada aplikacja AnswerGarden?

.

W aplikacji można stworzyć nową ankietę, żeby to zrobić należy wybrać opcję “Stwórz AnswerGarden”.Dalej trzeba wpisać pytanie na którą inne użytkownicy odpowiedzą. Pytanie musi być takie ,żeby na niego można było dać krótką odwiedź.

Program ma jeszcze dodatkowe opcję. Jest możliwość wybrać tryb ankiety: burza mózgów , klasa, moderator i zablokowany. Również można ustalić długość odpowiedzi 20 lub 40 znaków. AnswerGarden zaleca użyć 20 znaków. Hasło administratora można wprowadzić by potem twórca mógł edytować swoją ankietę. Jeżeli masz krótką pamięć ,możesz wpisać swój mail na który będzie wysłano ankietę i hasło administratora.

.

Istnieje opcja filtr spamu ,która jest dobra ponieważ wykrywa i usuwa niechciane wspólne odpowiedzi. Ten filtr można włączyć i wyłączyć. Funkcja walizka zapewnia czytelność, czyli możesz zmienić wielkość liter, aby łatwiej było odczytywać odpowiedzi. Jeszcze jedna funkcja to dodanie wykrywalności lokalnej.Można ustalić czas, w którym twoja bieżąca lokalizacja sieciowa będzie łatwo dostępna.

W aplikacji możesz wypróbować AnswerGarden Demo,aby więcej dowiedzieć się o tworzeniu ankiet.

Gotowymi materiałami można dzielić się z innymi odbiorcami, by mogli oni dać odpowiedzi na pytania. Zrobić to bardzo łatwo-po prostu skopiować i wysłać link.

Żeby skorzystać z aplikacji nie trzeba rejestrować się i zakładać konto.

.

Plany cenowe

.

Aplikacja dostępna na stronie internetowej. Korzystać z programu można z komputera,smartfona lub tabletu. Lepiej używać AnswerGarden z komputera,bo w taki sposób tworzyć ankiety łatwiej. Program jest całkowicie bezpłatny, nie ma planów płatnych i nie wymaga nawet rejestracji.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Aplikacja jest minimalistyczna i ma prosty interfejs. Swój podstawowy cel projektowania i przeprowadzania ankiet ona wypełnia na 100%.Ciekawa idea uporządkowania odpowiedzi w chmurze dodaje programu szczególnej oryginalności.

AnswerGarden to dobra rozgrzewka dla uczniów i studentów. Nauczyciele mogą tworzyć ankiety, żeby sprawdzać wiedzę szybko i nietrudno. Mimo edukacji program można zastosować w pracy,sprawdzając swoich pracowników. Rodzice mogą wykorzystać ten program jako trening dla swoich dzieci.

AnswerGarden to bardzo łatwy program, z którego każdy bez problemu może skorzystać !

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments