Wygłaszaj prezentacje i angazuj odbiorców z PollEverywhere

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Poll Everywhere pozwala przekształcić jednokierunkowe prezentacje w ożywioną rozmowę z całym zespołem. Mając tylko telefony w kieszeniach, ludzie mogą odpowiadać na Twoje pytania i natychmiast wyświetlać wyniki na slajdzie programu PowerPoint.

 

Jakie ma funkcje?

 

Poll Everywhere daje prezenterom i edukatorom możliwość nie tylko wygodnego wygłoszenia prezentacji, ale także zaangażowania słuchaczy. Będzie to możliwe dzięki funkcji dodawania interaktywnych ankiet i testów bezpośrednio do prezentacji. Dzięki temu prezenter może upewnić się, że jest wysłuchany, a słuchacze mogą utrwalić wiedzę zdobytą na lekcji lub wyrazić swoją opinię. Interakcja słuchaczy z prelegentem odbywa się na prywatnej stronie z informacją zwrotną lub za pośrednictwem wiadomości SMS. Wyniki pojawią się w czasie rzeczywistym w domenie publicznej.

 

Poll Everywhere w edukacji

 

Ta platforma może posłużyć w edukacji do głosowania online, która umożliwia uczniom głosowanie w niestandardowych ankietach generowanych przez nauczycieli za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS), smartfona lub komputera. Dzięki bezpłatnemu kontu nauczyciela z funkcją Poll Everywhere, ankiety mogą otrzymać do 40 głosów, co wystarczy, aby pomieścić większość sal lekcyjnych. Istnieją dwa rodzaje pytań ankietowych, których można użyć w klasie: wielokrotnego wyboru lub otwartego tekstu. Nauczyciele mogą łatwo generować ankiety, które mają być wdrażane indywidualnie lub w postaci serii pytań. Wszystkie ankiety mogą również otrzymywać zgłoszenia za pośrednictwem kombinacji urządzeń. Uczniowie mogą wysyłać wiadomości tekstowe, głosować online za pomocą smartfona, urządzenia przenośnego, tabletu, laptopa lub komputera. Poll Everywhere może też być stosowany jako strategia oceniania kształtującego, która poprawia i wzmacnia dyskusję w klasie. Ankiety generowane przez witrynę mogą być zintegrowane z prezentacjami PowerPoint w celu udziału odbiorców w czasie rzeczywistym.

 

Plany cenowe

 

Poll Everywhere jest aplikacją bezpłatną, ale też ma płatne wersje.

Wersja płatna Engage zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość tworzenia raportów i uzyskania dostęp do zarchiwizowanych odpowiedzi na ankiety, możesz ograniczyć odpowiedzi do zarejestrowanych uczestników. Koszt za wersje Engage wynosi 42 dolary miesięcznie.

Wersja płatna Teams zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość wsparcia telefonicznego i e-mailowego w godzinach pracy, możliwość wyboru własnej nazwy użytkownika, niestandardowy branding, możliwość przypięcia pytania podczas prezentacji. Koszt za wersje Teams wynosi 84 dolarów miesięcznie.

Wersja płatna Present zawiera w sobie takie funkcje jak: możliwość tworzenia nieograniczonych pytań, maksymalna wielkość widowni 700, wsparcie e-mailowe w godzinach pracy, możliwość pokazania wyników na żywo uczestnikom. Koszt za wersje Present wynosi 120 dolarów rocznie.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Poll Everywhere to sala online, która została stworzona dla prowadzenia lekcji, warsztatów, wykładów. Aplikacja zawiera w sobie funkcje, które pomagają uczestnikom łatwo współpracować na odległość, dyskutować i tworzyć ankiety.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments