Twórz interaktywne prezentacje multimedialne z Genially

przez Kinga Szczęśliwa

Co to jest za aplikacja?

 

Genially to jedne narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju interaktywnych zasobów dydaktycznych, czyli prezentacji, grier, interaktywnych obrazów, map, ilustrowanych procesów, życiorysów i nie tylko. Genially jest idealne dla wszystkich poziomów edukacji i e-learningu.

 

Jakie ma funkcje?

 

W aplikacji tej mamy wybór różnych szablonów do tworzenia zasobów, duży wybór interaktywności. Interaktywność umożliwia komentowanie obiektów, otwieranie wyskakujących okienek, tworzenie hiperłączy do slajdów projektu i zasobów zewnętrznych. Aplikacja zapisuje całą zawartość, którą dodajesz do chmury, dzięki czemu możesz pozostawić niedokończoną pracę nad projektem i kontynuować ją na innym komputerze. Platforma wspiera również współpracę, co oznacza, że ​​możesz pracować nad tym samym projektem z innymi osobami w tym samym czasie, wspólnie przekształcając treści w oparciu o wspólnych pomysłów.

 

Genially w edukacji

 

W rzeczywistości masz możliwość stworzenia na jednym slajdzie wielu interaktywnych przycisków, za pomocą których tekst, obrazy, filmy, animacje mogą pojawiać się i znikać co pomaga w tworzeniu funkcjonalnej prezentacji. Dzięki aplikacji Genially możesz stworzyć interaktywne zakładki, kalendarze, plakaty, wykresy, tabele, a także przygotowywać certyfikaty, harmonogramy, zadania i szereg innych oryginalnych zasobów. Przez swoje funkcje Genially jest bardzo pomocny w edukacji. Aplikacja jest dobrze dostosowana do wszystkich poziomów edukacji (szkoły podstawowej, ponadpodstawowej i wyższej). To wspaniałe narzędzie do nauczania online.

 

Plany cenowe

 

Genially ma wersje bezpłatną, ale też posiada wersje płatne.

Wersja płatna PRO zawiera w sobie przeglądanie dostępnych zasobów w trybie offline, pobranie w formacie PDF i JPG, masz możliwość dodania prywatnych linków, możliwość wstawienia dźwięku z urządzenia. Kosztuje 7,49 euro za miesiąc.

Wersja MASTER zawiera w sobie personalizacje marki, monitorowanie i dostęp do zarządzania zasobami korporacyjnymi, integrację z Google Analytics, zaawansowane wykresy. Wersja MASTER kosztuje 20,82 euro za miesiąc.

Wersja TEAM jest stworzona do pracy grupowej, ma wszystkie te same funkcje co MASTER tylko z dodatkową możliwością dla większej liczby użytkowników. Kosztuje ona 79,15 euro za miesiąc.

 

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

 

Genially to wszechstronne narzędzie do nauczania na odległość i interaktywnych materiałów dydaktycznych. Dzięki niemu możesz tworzyć angażujące lekcje dla swoich uczniów, interaktywne przezentacje, ćwiczenia, zadania i pokoje zagadek.

.

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments