DOŁĄCZ DO KLUBU UCZĘ MEDIALNIE

Przekonaj się, że korzystanie z Technologii informacyjno - komunikacyjnych (TiK) wcale nie musi być trudne!

Dołącz do grona uczących medialnie nauczycieli

Korzyści z uczestnictwa

tematyczne szkolenia z propozycjami wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji

praktyczne wskazówki jak wykorzystywać TiK w edukacji

konkretne narzędzia z ponad 30 kategorii

certyfikat uczestnictwa

Dodatkowe interaktywne materiały dydaktyczne z serii Uczę medialnie

wyzwania, niespodzianki i bonusy dla stałych Klubowiczów

Zniżki na dostęp do praktycznych kursów online w Akademii Edukacji Zdalnej

DLA KOGO JEST KLUB UCZĘ MEDIALNIE?

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO KLUBU?:

Nauczyciele

Wykładowcy

Twórcy kursów online

Lektorzy

Nauczyciele akademiccy

Pracownicy Instytucji edukacyjnych

Korepetytorzy

Edukatorzy i trenerzy

Właściciele firm szkoleniowych i nie tylko

Klub Uczę medialnie powstał z myślą o osobach, które chcą przekazywać swoją wiedzę za pomocą nowoczesnych technologii.
Chcą uczyć zdalnie, wykorzystywać do tego technologie infomacyjno-komunikacyjne, cyfrowe narzędzia dydaktyczne (TiK) i platformy edukacyjne wspomagające nauczanie online.

KLUB UCZĘ MEDIALNIE - INFORMACJE

Klub Uczę medialnie to program dla nauczycieli, edukatorów, lektorów i korepetytorów, zawierający tematyczne szkolenia online z dodatkowymi materiałami dostępnymi  na platformie Akademii Edukacji Zdalnej. Celem programu jest poszerzanie wiedzy o edukacji zdalnej i nowoczesnych technologiach informacyjno-komunikacyjnych wspomagających nauczanie oraz rozwijanie kompetencji informatyczno-medialnych.

Klub Uczę medialnie powstał od nazwy projektu, który rozwijam od 2017 roku. Pomysł na Klub powstał w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli. Moim celem było stworzenie miejsca w sieci, gdzie każdy nauczyciel będzie mógł zdobyć mu potrzebną wiedzę o konkretnych narzędziach oraz umiejętności uczenia przy pomocy TiK i projektowania własnych pomocy dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Dostęp do pojedynczych szkoleń można uzyskać dokonując opłaty rezerwacyjnej w wysokości 79 zł. 

Dołączając do Klubu otrzymujesz dostęp do  szkolenia na żywo i nagrań video dostępnych po zalogowaniu w Akademii Edukacji Zdalnej. Do webinarów, warsztatów i szkoleń online będą również dostępne materiały dodatkowe dostępne na platformie Akademii Edukacji Zdalnej

Aby korzystać ze szkoleń Klubu Uczę medialnie należy posiadać prywatną skrzynkę pocztową, na którą każdy uczestnik otrzyma informacje o dostępie do platformy szkoleniowej oraz urządzenie z systemem operacyjnym (komputer, tablet lub telefon) i dostępem do internetu.

Tak, oferta kursów nie jest ograniczona terytorianie. Każdy nauczyciel może dołączyć do Klubu jeśli tylko chce inwestować w swój rozwój i zdobywać wiedzę o nowoczesnych technologiach. Aby uczestniczyć w szkoleniach potrzebny jest aktualny adres e-mail, na który będą wysyłane wiadomości z kursu oraz urządzenie z internetem, potrzebne do logowania się na platformie i pobierania dodatkowych materiałów PDF.

Szkolenia z Klubu Uczę medialnie wchodzą w skład programu Akademii Edukacji Zdalnej i zawierają zagadnienia z pięciu ścieżek tematycznych takich jak: 

  1. Planowanie nauczania w trybie zdalnym.
  2. Projektowanie autorskich pomocy dydaktycznych.
  3. Organizacja zajęć zdalnych.
  4. Administracja i zarządzanie platformą edukacyjną.
  5. E-learning i tworzenie lekcji i szkoleń w trybie zdalnym. 

Szkolenia z Klubu Uczę medialnie dotyczą zagadnień z zakresu edukacji zdalnej i wykorzystania w praktyce narzędzi TiK. Zakres zagadnień został opracowany tak, aby treści i przedmiot każdego szkolenia były łatwiejsze do skonsumowania i wdrożenia w Twojej pracy zawodowej. Szkolenia z Klubu pozwalają w krótkim czasie przyswoić wiedzę o nowoczesnych technologiach i ciekawych edukacyjnych aplikacjach.  

Projektowane przeze mnie szkolenia powstają w oparciu o zdobytą przeze mnie wiedzę i doświadczenie w e-learningu oraz nauczaniu zdalnym. 
Szkolenia dostępne w Klubie Uczę medialnie możesz obejrzeć niezależnie od czasu, miejsca i strefy czasowej w jakiej się znajdujesz. 
Po każdym szkoleniu otrzymujesz także dodatkowe materiały, dzięki którym z łatwością przypomnisz sobie treści omawiane na konkretnym szkoleniu.

Ile kupiłaś kursów, w których zostałaś przytłoczona ilością wiedzy i nie przeszłaś ich do końca? Ile kupiłaś kursów i straciłaś dostęp po roku lub zgubiłaś e-mail z aktywacją, a potem o nim zapomniałaś? Celem szkoleń w Klubie jest zdobycie wiedzy o konkretnych cyfrowych narzędziach dydaktycznych i wdrożenie ich od razu małymi krokami. Dlatego program Klubu został starannie opracowany, aby nie przytłoczyć Cię wiedzą, a zachęcić do ich stosowania.

Uczestnicy Klubu mają również dostęp do innych dodatkowych ofert ze zniżką, premierowych kursów i niespodzianek. 

Tak, możesz zamówić dostęp do nagrania szkolenia, które już się odbyło. Pamiętaj jednak, że w ofercie przedsprzedażowej każde szkolenie jest dostępne w cenie 79 zł, a nagranie szkolenia możesz kupić za 97 zł. 

Jeśli zamówisz dostęp do szkolenia na żywo link z dostępem do pokoju webinarowego otrzymasz dzień wcześniej. 

Jeśli zamówisz dostęp do nagrania szkolenia, dane dostępowe do platformy zostaną wysłane zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

Tak, po zakupieniu konkretnego szkolenia otrzymasz też dane dostępowe do platformy gdzie znajdziesz nagranie szkolenia. 

Tak, każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienne zaświadczenie o udziale w szkoleniach z Klubu Uczę medialnie. 

Tak, wystawiam faktury. Podaj dane do faktury podczas składania zamówienia wpisując je w pole “Uwagi do zamówienia”. Jeśli nie chcesz otrzymać faktury na szkołę, fundację, placówkę edukacyjną, Twoją firmę otrzymasz fakturę imienną jako dowód zakupu. 

Tak, możliwe są rezerwacje grupowe. Aby je uzyskać należy wysłać zgłoszenie wraz z imionami i nazwiskami nauczycieli na adres e-mail uczemedialnie@gmail.com z dopiskiem “Grupowa rezerwacja dostępu do Klubu Uczę medialnie”.

Koszt miesięcznej rezerwacji przy zamówieniu grupowym na minimum 15 osób to 59 zł za jednego uczestnika. 

Jak odbywa się proces zamówienia dla zgłoszeń grupowych?

Zamówienia można dokonać na dwa sposoby. Poprzez e-mailowe zgłoszenie uczestników dyrektor otrzymuje fakturę z uwzględnioną zniżką. Po jej opłaceniu wysyłam do wszystkich uczestników e-mail z  dostępem do platformy. 

Zamówienia można dokonać na dwa sposoby. Poprzez e-mailowe zgłoszenie uczestników dyrektor otrzymuje fakturę z uwzględnioną zniżką. Po jej opłaceniu wysyłam do wszystkich uczestników e-mail z  dostępem do platformy. 

Tak, organizuję również szkolenia na zamówienie. Jeśli interesuję Cię taka forma współpracy, proszę o kontakt poprzez e-mail kontakt@uczemedialnie.pl lub uczemedialnie@gmail.com. W tytule proszę wpisać Szkolenie grupowe TiK w edukacji. 

Jeśli będziesz dokonywać opłaty comiesięcznej otrzymasz dostęp do platformy z nagraniami szkoleń przez miesiąc. 

Ważność dostępu do szkoleń i materiałów dodatkowych jest zależna od wybranego przez Ciebie pakietu cenowego podczas dokonywania zamówienia.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do poprzednich szkoleń napisz do mnie na kontakt@uczemedialnie.pl.

Zapytania w sprawie szkoleń grupowych z oferty Klubu Uczę medialnie oraz współpracy lub szkoleń pracowników Państwa placówki proszę wysyłać na adres kontakt@uczemedialnie.pl lub uczemedialnie@gmail.com.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

poznasz konkretne narzędzia, które pomogą Ci w organizacji edukacji zdalnej

zdobędziesz wiedzę o nowoczesnych technologiach

dowiesz się za pomocą jakich narzędzi możesz uczyć zdalnie

rozwiniesz kompetencje informatyczno-medialne

KLUB JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

poszukujesz ciekawych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań

chcesz zacząć uczyć zdanie, ale nie wiesz, jakie narzędzia wybrać

chcesz uczyć nowocześnie, ale nie wiesz od czego zacząć

chcesz zaciekawić i zaangażować uczniów

chcesz poszerzyć swoją wiedzę i rozwijać kompetencje informatyczno-medialne

chcesz otrzymać uporządkowaną wiedzę specjalistyczną i praktyczne wskazówki jak krok po kroku wdrożyć TiK w nauczaniu

Opinie

Dołącz do Klubu i zacznij uczyć medialnie!

Zdobywaj wiedzę, umiejętności, rozwijaj kompetencje informatyczno-medialne

potwierdzone certyfikatem uczestnictwa

Certyfikat-uczestnictwa-w-webinarium-dla-nauczycieli-1024x713
Przykładowy certyfikat

Uzyskaj dostęp do materiałów dydaktycznych z serii Uczę medialnie

Prowadząca Szkolenie:

Kinga Szczęśliwa

Pasjonatka zdalnej edukacji i nowoczesnych technologii. Absolwentka studiów magisterskich z Filologii Polskiej o specjalności nauczycielskiej z edukacją kulturową, oraz studiów podyplomowych z Terapii Pedagogicznej z Oligofrenopedagogiką ukończonych na Uniwersytecie Opolskim. Posiada certyfikat Microsoft Innovative Educator oraz  Europejski Certyfikat Kompetencji Cyfrowych ECCC z modułu dotyczącego zdalnego nauczania. Ukończyła również kurs kwalifikacyjny “Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy nauczyciela”, organizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu projektowania szkoleń e-learningowych.

Twórca, autorka i administratorka platformy Uczę medialnie oraz założycielka Akademii Zdalnej Edukacji. Autorka czterech kursów online z zakresu TiK.  Od 2017 roku pomaga nauczycielom, edukatorom, lektorom i korepetytorom skutecznie i atrakcyjnie przekazywać wiedzę przy wykorzystaniu technologii infomacyjno-komunikacyjnych, innowacyjnych technologicznych rozwiązań edukacyjnych, oraz oswajaniu aplikacji, programów i platform, które warto wykorzystywać w nauczaniu.

Posiada doświadczenie zawodowe w branży Ed-Tech i IT, we wdrażaniu oprogramowania informatycznego do celów szkoleniowych i edukacyjnych, poparte portfolio. W 2018 roku zaprojektowała platformę edukacyjną Connect2Learn do współpracy międzynarodowej w zakresie nauki zdalnej języka angielskiego dla uczniów z Indonezji, Chin i Tajlandii.  W ramach rozwoju projektu Uczę medialnie zrzesza uczących medialnie nauczycieli, organizuje webinaria, warsztaty, szkolenia online oraz projektuje autorskie materiały dydaktyczne i kursy online. 

Dołącz już dziś do społeczności Uczących medialnie nauczycieli

HARMONOGRAM NADCHODZĄCYCH SZKOLEŃ