Twórz komiksy z Comixify

przez Kinga Szczęśliwa

Do czego służy program Comixify?

.

Comixify to program do tworzenia komiksów i przekształcenia filmów w komiksy. Oprócz filmów komiksy można zrobić ze zdjęć. Aplikację można wykorzystywać w nie tylko na uczelni,ale i ogólnie w edukacji.Również Comixify może być używany we własnych celach.Zaletą programu jest to,że Comixify samodzielnie generuje komiksy i nie musisz poświęcać na to dużo czasu.Aplikacja jest darmowa i dostępna dla wszystkich.

.

Jakie funkcji posiada aplikacja Comixify?

.

Rejestracja do aplikacji nie jest potrzebna,jeżeli chcesz stworzyć komiks.Wszystkie komiksy są jednostronne,niezależnie od tego jaką ilość zdjęć lub filmów chcesz wykorzystać.Najpierw należy pobrać z dysku urządzenia wideo,obrazy lub zdjęcia.Możesz też wkleić link do filmu,który jest krótszy niż 25 minut.

Dalej program generuje i przerabia z materiał w komiks. Taki komiks można edytować,dodawać efekty czyli style.Jak w klasycznym komiksie, w aplikacji można dodawać podpisy,które są podobne do małych chmurek. Jest możliwość wybrać komiksowy kształt,jeżeli twoje zdjęcie lub wideo nie jestw odpowiednim formacie.Dodatkowo do komiksu można dodać tagi.

Zapisać komiks można w programie,ściągnąć na własne urządzenie w formacie PNG.Podzielić się pracą można za pomocą Facebooka,Twittera,Linkedin,Reddit oraz linku.

W Comixify można przejrzeć i skorzystać z prac innych użytkowników,ale wtedy należy zarejestrować się.Zrobić to można za pomocą e-maila.Program ma Beta wersję platformy demonstracyjnej Comixify VFX, w którym można skorzystać z narzędzi opartych na sztucznej inteligencji.Właśnie tam jest wymagane logowanie lub utworzenie konta.

.

Plany cenowe

.

Program dostępny online.Zainstalować aplikacje przez IStore lub Play Market nie ma możliwości.Comixify to aplikacja,między innymi,stworzona przez studentów Politechniki Warszawskiej. Ona jest przebadana i stała bardzo popularną w całym świecie.Program jest darmowym i nie zawiera w sobie planów płatnych.

.

Dlaczego warto korzystać z tej aplikacji?

.

Comixify to niezwykły,ale bardzo przydatny program do tworzenia komiksów animacyjnych.Program ma bardzo łatwy interfejs,co od razu przyciąga uwagę.Aplikację można wykorzystywać w różnych dziedzinach.W edukacji za pomocą Comixify można opowiadać i przestawiać materiał w sposób bardzo oryginalny.Nauczyciel może stworzyć komiks z ważnymi wątkami książki i uczniowie będą lepiej zapamiętywać materiał.

Comixify to program,który może przekształcić cały świat medialny w świetnie komiksy!

.

0 0 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments