JAK UCZYĆ ZDALNIE, MEDIALNIE I NA ODLEGŁOŚĆ?

DOŁĄCZ DO KLUBU I ZACZNIJ JUŻ DZIŚ UCZYĆ ZDALNIE

12 kursów e-mail "TiK w edukacji zdalnej"

12 zaświaczeń po ukończeniu ścieżek tematycznych "Uczę medialnie z TiK"

Co miesiąc dostęp do 15 nowych narzędzi sklasyfikowanych tematycznie

Dostęp do wybranych artykułów z Biblioteki Cyfrowych Narzędzi Dydaktycznych

12 ścieżek rozwojowych

Dodatkowe materiały do pobrania na platformie

wyzwania, niespodzianki i bonusy dla stałych Klubowiczów

przystępna opłata miesięczna

atrakcyjne pakiety cenowe

DLA KOGO JEST KLUB UCZĘ MEDIALNIE?

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO KLUBU?:

Nauczycieli

Wykładowców

Twórców kursów online

Lektorów

Nauczycieli akademickich

Instytucji edukacyjnych

Korepetytorów

Eduktorów

Firm szkoleniowych i nie tylko

Klub Uczę medialnie powstał z myślą o osobach, które chcą przekazywać swoją wiedzę za pomocą nowoczesnych technologii.
Chcą uczyć zdalnie, wykorzystywać do tego technologie infomacyjno-komunikacyjne i platformy edukacyjne wspomagające nauczanie online.

KLUB UCZĘ MEDIALNIE - INFORMACJE

Klub Uczę medialnie to 12 miesięczny program dla nauczycieli, edukatorów, lektorów i korepetytorów, zawierający tematyczne kursy e-learningowe z dodatkowymi materiałami do pobrania dla Klubowiczek. Celem programu jest poszerzanie wiedzy o edukacji zdalnej i nowoczesnych technologiach informacyjno-komunikacyjnych wspomagających nauczanie oraz rozwijanie kompetencji informatyczno-medialnych.

Klub Uczę medialnie powstał od nazwy projektu, który rozwijam od 2017 roku. Pomysł na Klub powstał w odpowiedzi na potrzeby nauczycieli. Moim celem było stworzenie miejsca w sieci, gdzie każdy nauczyciel będzie mógł zdobyć mu potrzebną wiedzę o nauczaniu online i projektowaniu własnych pomocy dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Dostęp do pojedyńczych modułów można uzyskać dokonując opłaty rezerwacyjnej w wysokości 59 zł. Można również skorzystać z atrakcyjnych pakietów cenowych i zamówić kursy na 3 miesiące, 6 miesięcy i 12 miesięcy. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyglądają kursy z Klubu zamów dostęp do kursu wprowadzającego “15 aplikacji do nowoczesnej edukacji” .

Dla rezerwacji grupowych przewidziana jest zniżka  przy zgłoszeniu uczestnictwa dla co najmniej 10 osób na 12 miesięcy z tej samej placówki edukacyjnej. Aby ją uzyskać należy wysłać zgłoszenie wraz z imionami i nazwiskami nauczycieli na adres e-mail uczemedialnie@gmail.com z dopiskiem “Grupowa rezerwacja dostępu do Klubu Uczę medialnie”.

Koszt miesięcznej rezerwacji jednego modułu w cenie promocyjnej za jednego uczestnika to 29 zł.

Jak odbywa się proces zamówienia dla zgłoszeń grupowych?

Zamówienia można dokonać na dwa sposoby. Poprzez emailowe zgłoszenie uczestników dyrektor otrzymuje fakturę z uwzględnioną zniżką. Po jej opłaceniu wysyłamy do wszystkich uczestników kursy i dostępy do platformy. Można również dokonać rezerwacji zamawiając 10 dostępów rocznych na tej stronie i podczas zamówienia podać dane uczestników wraz z danymi do faktury.

Nie musisz dokonywać zakupu wszystkich modułów. Nie jest to oferta abonamentowa, opłata nie jest pobierana automatycznie. Dołączając do Klubu Ty decydujesz, do którego modułu tematycznego chcesz uzyskać dostęp. Możesz nabyć jeden moduł lub skorzystać z pakietów kilku kursów. 

Uwaga! O tym , który pakiet tematyczny otrzymasz jako pierwszy decyduje data zamówienia poszczególnego pakietu. Jeśli zamawiasz pakiet na 3 miesiące w lipcu, otrzymasz kurs tematyczny z lipca, sierpnia i września.  Jeśli chcesz uzyskać dostęp do poprzednich kursów wybierz pakiet na 12 miesięcy.

Każdy  moduł zawiera kurs e-mail oraz materiały dodatkowe dostępne po zalogowaniu na platformie Akademii Edukacji Zdalnej. Wśród materiałów dodatkowych są pliki pdf, listy narzędzi, instrukcje pdf, checklisty. 

Zawartość poszczególnych modułów tematycznych może się różnić.
Uzupełnieniem kursów e-mail są również mini e-booki i kursy online z nagraniami video.

Aby korzystać z kursów Klubu Uczę medialnie należy posiadać prywatną skrzynkę pocztową, na którą każdy uczestnik otrzyma kurs e-mail oraz urządzenie z systemem operacyjnym (komputer, tablet lub telefon) i dostępem do internetu.

Tak, oferta kursów nie jest ograniczona terytorianie. Każdy nauczyciel może dołączyć do Klubu jeśli tylko chce inwestować w swój rozwój i zdobywać wiedzę o nowoczesnych technologiach. Aby uczestniczyć w kursach potrzebny jest aktualny adres e-mail, na który będą wysyłane wiadomości z kursu oraz urządzenie z internetem, potrzebne do logowania się na platformie i pobierania dodatkowych materiałów PDF.

Kursy z Klubu Uczę medialnie wchodzą w skład programu Akademii Edukacji Zdalnej i zawierają zagadnienia z pięciu kategorii tematycznych takich jak: 

  1. Planowanie edukacji zdalnej.
  2. Projektowanie autorskich pomocy dydaktycznych.
  3. Organizacja zajęć zdalnych.
  4. Administracja i zarządzanie platormą edukacyjną.
  5. E-learning. 

Ofertę kursów dla Klubu Uczę medialnie wyróżnia skondensowana forma podawcza wybranych zagadnień dotyczących edukacji zdalnej, którą od razu będziesz mogła wdrożyć. Zaletą jest na pewno forma podawcza, kursy email otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail i możesz w kązdej chwili do nich wrócić, a dodatkowo możesz korzystać z bazy materiałów PDF do pobrania na platformie.

Wielu kursantów chwali sobie formę kursu e-mail i przypomnienia o nowych materiałach PDF do pobrania, umieszczonych na platformie. 

Kursy podzielone na konkretne zagadnienia pozwalają w krótkim czasie przyswoić wiedzę o nowoczesnych technologiach i ciekawych edukacyjnych aplikacjach.  Dlatego zagadnienia tematyczne dotyczące edukacji zdalnej zostały podzielone na poszczególne kursy i moduły tematyczne, aby były łatwiejsze do skonsumowania i wdrożenia w Twojej pracy zawodowej.

Ile kupiłaś kursów, w których zostałaś przytłoczona ilością wiedzy i nie przeszłaś ich do końca? Ile kupiłaś kursów i straciłaś dostęp do roku lub zgubiłaś e-mail z aktywacją, a potem o nim zapomniałaś. Celem kursów w Klubie jest zdobycie wiedzy narzędziach. Zaletą kursów e-mail jest to, że otrzymujesz je na swoją skrzynkę e-mail i możesz do nich wrócić kiedy chcesz. 

Klubowicze mają również dostęp do innych dodatkowych ofert tylko dla uczestników Klubu i  premierowych materiałów niespodzianek.

Możesz zamówić je na tej stronie. Wybierz poniżej odpowiedni pakiet tematyczny i kliknij przycisk “ZAMAWIAM”. Zostaniesz przekierowany na stronę sklepu, wystarczy, że wypełnisz dane do zamówienia i dokonasz zapłaty za wybrany pakiet tematyczny. 

Otrzymasz e-mail z przypomnieniem, że Twoje członkostwo za kilka dni wygaśnie. Nie pobieram opłat automatycznie, dlatego przedłużenie członkostwa będzie wymagało od Ciebie ponownej opłaty rezerwacyjnej. Po jej uiszczeniu otrzymasz dostępdo nowych materiałów z kolejnego modułu i zostanie Ci o miesiąc przedłużpony dostęp do materiałów zamówionych wcześniej. 

Co tydzieńw Bibliotece dla Klubowiczów sa udostępniane nowe materiały. O wszystkich materiałach do pobrania na platformie będziesz informowana e-mailowo. 

Tak, wystawiam faktury. Podaj dane do faktury podczas składania zamówienia wpisując je w pole “Uwagi do zamówienia”. Jeśli nie chcesz otrzymać faktury na szkołę, fundację, placówkę edukacyjną, Twoją firmę otrzymasz fakturę imienną jako dowód zakupu. 

Pierwsze e-maile z kursu otrzymasz zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej.
Jeśli zamówisz kurs w przedsprzedaży zostanie Ci udostepniony w dniu premiery. 

Kursy e-mail otrzymujesz na stałe, przychodzą na Twoją skrzynkę pocztwoą podaną podczas zamówienia. Materiały na platformie są ważne w zalezności od wybranego pakietu tematycznego. Jeśli wybierasz jeden kurs tematyczny masz do niego dostep przez miesiąc, pakiet 3 miesięczny jest wazny 3 miesiące, pakiet 6 miesiączny upowaznia do korzystania z platformy 6 miesiący, a pakiet 12 miesięczny pozwala korzystać z platformy 12 miesięcy. 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

poznasz konkretne narzędzia, które pomogą Ci w organizacji edukacji zdalnej

zdobędziesz wiedzę o nowoczesnych technologiach

dowiesz się za pomocą jakich narzędzi możesz uczyć zdalnie

rozwiniesz kompetencje informatyczno-medialne

HARMONOGRAM KURSÓW

KURS: Prezentacja multimedialna – jak prezentować wiedzę? Narzędzia, szablony i niezawodne wskazówki. 

KURS: Jak uczyć zdalnie? Jak prowadzić zdalne lekcje? Narzędzia, aplikacje i programy do prowadzenia zajęć zdalnych.

Lista narzędzi do prowadzenia lekcji zdalnych

Dodatkowe lekcje na platformie:
Jak nagrywać prezentację multimedialną?
Jak zrobić quiz, test, ankietę?
Jak przygotować karty pracy?
Jak przygotować grę edukacyjną?
Jak korzystać z białej tablicy podczas zajęć zdalnych?
Gdzie gromadzić zasoby do zajęć zdalnych?
Jak się komunikować podczas zajęć zdalnych?
Jak zrobić krzywżówkę?
Jak przygotować nagrania audio do zajeć zdalnych?
Jak angażować i zainteresować uczniów na lekcji zdalnej?

KURS: Jak zacząć tworzyć własne pomoce dydaktyczne? Narzędzia do tworzenia własnych materiałów PDF, kart pracy.

KURS: Komunikacja to podstawa! Jak skutecznie  komunikować się z uczniem w edukacji zdalnej. 

KURS: Jak uczyć wizualnie? Graficzny Samouczek, czyli grafika dla laika! Jak projektować grafiki, plakaty i infografiki?

KURS: Przydatne narzędzia do burzy mózgów, selekcjonowania i porządkowania informacji.

KURS: Interaktywny quiz – włącz siódmy zmysł! Aktywuj twórcze myślenie!

KURS: Edukacyjne video – pokaż, opowiedz, zainspiruj! O tym jak przyciągać uwagę i dawać wartość! 

KURS: Opowiedz zachwycającą historię. Stwórz animowany komiks!

KURS: Jak zarządzać wirtualną klasą i udostępniać zasoby dydaktyczne uczniom i kursantom? 

KURS: Jak planować edukację online? Aplikacje, i sposoby planowania działań edukacyjnych. 

KURS: Jak promować szkołę/ działania edukacyjne w social mediach?

Zamów teraz

KLUB JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

chcesz zacząć uczyć zdanie, ale nie wiesz, jakie narzędzia wybrać

chcesz uczyć nowocześnie, ale nie wiesz od czego zacząć

poszukujesz ciekawych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań

chcesz zaciekawić i zaangażować uczniów

chcesz sprzedawać swoją wiedzę

chcesz pracować jako nauczyciel online

Kursy przygotowuje: Kinga Szczęśliwa

Kinga-Mzyk-zdjęcie

Pasjonatka zdalnej edukacji i nowoczesnych technologii. Specjalizuje się w projektowaniu platform edukacyjnych. Twórca, autorka i administratorka platformy Uczę medialnie oraz założycielka Akademii Zdalnej Edukacji. Autorka książki pt.: “Jak uczyć wizualnie” i kursu online “Infografika – Jak wizualizować wiedzę”.  

Od 2017 roku interesuje się e-learningiem i nowoczesnymi technologiami. Pomaga edukatorom, lektorom i korepetytorom skutecznie i atrakcyjnie przekazywać wiedzę przy wykorzystaniu technologii infomacyjno-komunikacyjnych, innowacyjnych technologicznych rozwiązań edukacyjnych, oraz aplikacji, programów i platform, które warto wykorzystywać w nauczaniu.

Kinga uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, dlatego stworzyła Klub, aby pomóc Ci w nabyciu kompetencji i umiejętności oraz zreszaniu uczących medialnie nauczycieli! W ramach rozwoju projektu Uczę medialnie Kinga projektuje autorskie materiały dla Klubowiczek, przygotowuje kursy e-mail i kursy online. 

Z przyjemnością pomoże Ci w nabyciu kompetencji informatyczno-medialnych! 

Co znajduje się w Bibliotece?

Moduł 1 | Zawartość

Kurs online z propozycjami narzedzi i ich omówieniem.

Dzięki niemu zaoszczedzisz czas na poszukiwanie tych najlepszych.

Artykuły, w tym:

Lista 9 narzędzi do projektowania prezentacji multimedialnych, interaktywnych i animowanych

Bezpłatne banki zdjęć, video i ikon, które możesz użyć w prezentacji multimedialnej

BONUS: 10 gotowych szablonów prezentacji multimedialnych

PDF: Podstawy wiedzy o kolorze czyli wszystko co musisz wiedzieć o dobieraniu kolorów

Lekcje na platformie:

Jak przygotować prezentację krok po kroku

VIDEO: Jak skopiować gotowe szablony prezentacji do edycji

18 nagrań VIDEO: Instrukcja obsługi jednej z aplikacji

Opinie kursantów

Dołącz do Klubu i zacznij uczyć zdalnie i medialnie!

DODATKOWE MATERIAŁY DOSTĘPNE DLA KLUBOWICZÓW

Zdobywaj wiedzę i zaświadczenia

za uczestnictwo w kursach tematycznych

Certyfikat-uczestnictwa-w-webinarium-dla-nauczycieli-1024x713
Przykładowy certyfikat

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

Dołącz za 99 zł za miesiąc

Opłata za każdy kurs zamawiany osobno. Wymaga ponawiania.

Dołącz za 267 zł za 3 miesiące

(89 zł za 1 miesiąc)

Dołącz za 474 za 6 miesięcy

(79 zł za 1 miesiąc)

Dołącz za 828 zł za 12 miesięcy

(69 zł za 1 miesiąc)

CHCĘ DOŁĄCZYĆ