Witaj w Akademii Edukatora Online

KURSY ONLINE

WEBINARIA I SZKOLENIA ONLINE

ZASOBY VIDEO

DLA KOGO JEST PLATFORMA?

Do platformy mogą dołączyć nauczyciele, korepetytorzy, lektorzy, edukatorzy, szkoleniowcy, twórcy kursów online. Akademia Edukatora Online powstała z myślą o osobach, które chcą przekazywać swoją wiedzę za pomocą nowoczesnych technologii wykorzystując do tego innowacyjne rozwiązania i platformy edukacyjne wspomagające nauczanie zdalne.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO PLATFORMY?

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymywać zaproszenia na specjalne webinary i kursy e-learningowe udostępniane na platformie. Oferta obejmuje szkolenia i kursy z zakresu dydaktyki medialnej, e-learningu, blended learningu, obsługi narzędzi wspomagających nowoczesną edukację i wykorzystania w praktyce platform edukacyjnych do planowania i prowadzenia edukacji stacjonarnej i edukacji online.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

W ramach szkoleń warsztatowych, kursów e-learningowych oraz konferencji i webinarów, rozwiniesz razem ze mną kompetencje informatyczne i medialne: nauczysz się wykorzystywać nowoczesne technologie w edukacji: zdobędziesz praktyczne umiejętności obsługi programów i aplikacji internetowych, które z powodzeniem wykorzystasz w nauczaniu. Dowiesz się jak wykorzystywać zasoby Internetu, aby uczyć zdalnie, medialnie i nowocześnie.

Poszerzaj wiedzę

Zdobywaj umiejętności

Pobieraj materiały

zdalne nauczanie

e-learning

nowoczesne technologie